Alte știri din fotbal
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
0
„Ați discutat cu Mitriță?” » Ce a răspuns Hagi: „Când un jucător ia această decizie, ce să mai faci?”
0
Nu crede în Marius Baciu ca antrenor: „E prietenul meu, dar e proiect eșuat pentru FCSB!”
0
Ce a enervat-o pe Anamaria Prodan la numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Nu cred asta!”
0
Știri din fotbal internațional
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Ai dreptate. Cristea a jucat foarte bine, mi-a placut foarte mult aseara( surprinzator!), dar Adi. Popa a jcuat destul de slab desi a alergat foarte mult, desi nici nu prea s-a jucat pe partea lui pe partea ofensiva. A jucat bine in aparare ajutandu-l pe Georgievski. De remarcat au mai fost si Gardos si Filip, care au jucat excelent, desi Filip a comis o singura greseala, la primul gol al polonezilor, cand n-a venit cu acel Radovic. Dar la fel si Cristea, care a gresit la al doilea gol .In rest s-a jucat foarte bine.
Eu ma intreb...la ce-ti mai trebuie mijlocas ofensiv? Cu plecarea lui Chiriches, o sa ne trebuiasca un fundas central cel putin, deoarece Bratu nu mai este folosit deloc si Reghe nu mai are incredere in el. Ne mai trebuie si un mijlocas defensiv, deorece , din cate se pare, si Bourceanu este ca si dat si mai este doar Filip, Prepelita dand un randament slab spre foarte slab. Aici ar fi ideal un Ionut Neagu, Ioan Filip sau chiar obiora de la Cluj , jucator care e , parerea mea foarte bun. Si ne mai trebuie cu siguranta un atacant cel putin de valoarea lui Piovaccari!
mijlocas ofensiv nu stiu daca mai e nevoie, sincer. stanciu, iancu, aseara mi-a placut si cristea (surprinzator). mai degraba e nevoie de un mijlocasd de banda, care sa poata juca si dreapta si stanga. popa e penibil de cand nu are concurenta.
Mirajul Ligii...In ziua de azi important e banul.Nu vine nimeni pe 2 covrigi ca sa joace in Liga.Vrei performant, investeste!
Bine ca nu de Cadu.
Mirajul Ligii isi poate spune cuvantul. O tineti langa cu 10.000/luna, dar sunt jucatori care au salariu mai mare.
nu fi atat de sigur de sumele si numele de fotbalisti date de gsp
Ala era o mare petarda.Pinto e un fundas bun, cu posibilitati de progres, dar ma indoiesc ca vine la Steaua.Din ce am vazut, are oferta de la Anorthosis.Aia dau salarii mari, nu 10.000 pe luna.
Si eu care credeam ca iti aminteste de Asanovic sau Durimel :)))
E perfect..Avem 3 saptamanai de pauza in care sa recupereze antrenamentele.Hai si cu mijlocasul ofensiv si atacantul acum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.