Alte știri din fotbal
Stoican s-a întors! Declarațiile serii, după Farul - FCSB: „Frate, arde baraca! Mai luați mopul și târnăcopul”
0
Gigi Becali a vorbit cu MM Stoica despre plecarea lui Rădoi: „O echipă de doi lei! L-am și sunat, cum să facă așa ceva?”
0
Târnovanu își reproșează un singur gol: „Îmi asum, dar e normal”
0
Rădoi a rupt tăcerea despre plecarea de la FCSB: „Chiar dacă nu am BAC și par mai prostuț, am abilitatea asta”
1
Știri din fotbal internațional
Gullit critică necruțător: „Și-a uitat ADN-ul. Fundașii nu mai știu să se apere, iar vârful este un argentinian”
0
Jackpot pentru Chivu: Inter își scoate jumătate din pagubă » Câți bani ar putea încasa pentru titlu și cupă!
0
Scor de neprezentare în meciul echipei care îl curtează pe Mirel Rădoi
0
Oficialul lui Inter s-a săturat: „Să ne sune că știu numărul, în loc să vorbească de el!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Rolul lui Nicușor Dan „depinde de cât de amenințător poate fi” după votul ...
Libertatea
in meciul asta o sa se vada daca meciul Vasluiului cu CFR-ul a fost un foc de paie sau a insemnat revenirea in forta a "copiilor" lui Porumboiu si o sa se vada (ca pana acum au jucat cu echipe mai slabute) si daca oltenii lui Piti au puterea sa se bata pentru nunul din locurile care duce in europa League!!!
sper ca Vasluiul sa va aduca cu picioarele pe pamant..HAI VASLUIUL..
nebunie!! azi cumpar si eu vreo 5 :d
Piturca dovedeste la Craiova ceea ce publicul stie de mult: Romania nu are antrenori, iar Razvan si Cartu exemplifica din plin acest adevar. Pana la venirea lui Piti, juvetii nu se regaseau deloc, acum zburda pe teren, ce vreti mai mult pentru a reflecta munca si calitatile unui antrenor mare? Razvan? un nimeni absolut cu aere de vedeta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.