Alte știri din fotbal
Rapid pregătește încă două transferuri! Marius Bilașco a făcut anunțul după victoria cu Sepsi: „Un atacant ne lipsește”
0
Și-a anunțat plecarea de la Dinamo: „Fiecare pas își are rostul lui”
0
Daniel Pancu a spus tot după primul succes al Rapidului: „Conducerea știe despre cine este vorba”
0
Iese din schemă » Portughezul din Superliga și-a ales favoriții pentru noul sezon
0
Știri din fotbal internațional
Ce vrea Franța în schimbul susținerii lui Gianni Infantino la următoarele alegeri pentru șefia FIFA
0
Imagini misterioase cu echipa Argentinei au declanșat teorii ale conspirației » Cuvintele enigmatice ale lui Messi: „Uitați de tot ce s-a întâmplat”
0
Portarul Emiliano Martinez s-ar putea retragere de la națională: „Durerea este greu de exprimat în cuvinte!”
0
Și-a anunțat retragerea din naționala Argentinei: „Am inima frântă”
0
Lifestyle
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Sanitas avertizează: Noua lege a salarizării taie sporuri și riscă să ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
FC Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova 2-0 :x
Ba da stiu ca a avut si momente bune,dar prea putine in comparatie cu gafele si golurile luate la coltul scurt.Iti garantez ca si tu daca stai in poarta 4 ani,meci de meci, cat a stat zapata,vei avea sigur cateva interventii salvatoare de mare portar.Nu mai spun de mingiile care se vor lovi de tine iar comentatorul va exclama "senzationala interventie!!!", "skrilla salveaza pe Steaua",exact cum se intampla in majoritatea situatiilor cu Zapata.Asa ca lasa-ma cu Zapata.
Piti-taka nu Arpi-Spaga ca la unguri
interesante note...nu inteleg de ce ungurusan a primit nota 5 si emeghara nota 4..niculescu-cel mai slab de pe teren primeste nota 6 pt. k a transformat un 11m?
www.clubdovinot.ro
cavaporu...ce mai faci pekinezule,te mai bate mamica?Nu fii suparat ce te faci tu mare si-i bati ru pe toti,pana atunci pune manuta pe carte si lasa prostiile,calculatoarele,internetulsi balivernele,ca esti baiat destul de mare deja.
Piţi-poanca poate...
@mariansorin.Cand va facea Zapata de rusine,da...Dar atunci cand avea interventii pe care si mari portari le puteau invidia,dar atunci cand a scos Steaua din situatii tensionate,penibile?!Nerecunoscatorule,despre momentele bune ale lui Zapata nu ai nimica de comentat?!
Analize pertinente si profesioniste pe blog.mysport.ro (Tara pixelui albastru), sau incomodele documentare de pe youtube: CFR 7-1
Piți-Caca mai degrabă...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.