Alte știri din fotbal
Ioan Ovidiu Sabău, în negocieri avansate cu Farul
5
Pe cine convoacă Mircea Lucescu de la marea revelație CFR Cluj: neașteptat!
0
Mircea Rednic și-a anunțat revenirea în antrenorat: „Sunt în România, am avut ceva discuții”
0
Ultimele informații despre situația lui Kennedy Boateng! Când se va afla cât va sta departe de gazon
1
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa: „Avem nevoie de cea mai bună variantă a lui pentru meciul cu Manchester City”
0
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor
0
Chivu ridică tonul la Inter » Avertisment dat jucătorilor nerazzurri în vestiar! + Planul de redresare după derby
0
Cum l-a umilit Tottenham pe antrenorul Igor Tudor » Gestul făcut pe la spatele său de oficialii clubului chiar în ziua meciului cu Atletico din Liga Campionilor
1
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
curios e faptul ca transfermarkt.co.uk deja da ca realizat transferul lui Cisovski pt o suma undeva in jurul a 550.000 de euro...
Doamne fereste! Nu-mi place deloc Bonfim, iar Cisovski este lent. Emeghara este peste Bonfim, probabil ca si Todorov, iar Cisovski ar fi ultima varianta pt postul de fundas central, toti ceilalti sunt mai buni. Probabil ca sunt minciuni ale voastre.
foarte*
Eu l-am vazut in multe meciuri pe Bonfim si mi s-a parut foaste slab mai ales pe faza defensiva unde era usor depasit de adversari,nu degeaba l-a impurmutat Timisoara la Buzau la 29 de ani...sper sa fie falsa informatia k il vrea Steaua k nu are valoare de Steaua!(Emeghara joaca f bine si pe dreapta dak nu confirma Todorov mai bine sa se incerce o variata cu un jucator tanar gen Rapa sau Matel parerea mea)
acum cateva zile ne ziceati ca Cisovsky e deja al stelei, ca e deja in cantonament ca astea..
aR FI BUNI ASTIA 2 :X
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.