Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Start de partidă + Toate CALCULELE
12
Transferul dorit de Vlad Dragomir, după golul superb din Liga Campionilor: „Aș semna fără să stau pe gânduri”
0
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Buna lege! :))) Steaua,un exemplu de urmat ! Datorii de milioane,sanctiuni zero !!
e inundatie mare prin bucuresti. sariti ca se inneaca oleaca miticii in carnati.
aiurea. orice datorie se prescrie dupa 10 ani. asa e legea.
Nu cred ca Jean Pavel e controlat de cineva, dar daca Steaua ajunge pe mana suporterilor pe care ii conduce Jean Pavel, chiar ca adio brandul Steaua. Sa conduci un club nu-i la fel de usor cum e sa dai cu pumnul, cu bata, cu caramida in cap. Apoi vorbind de imaginea Stelei, as fi surprins daca nu macar 10% din cei din galerie nu au cazier. Rade ciob de oala sparta. E nevoie de oameni care au condus o afacere cu succes, nu de pierde vara care nici macar nu pot tine un loc de munca.
Da' voi nu ati intrat in insolventa,asa ca datoria aia tot se va plati.
I s a facut foame si lui jean...
meritele .
problema se pune cui a aparținut echipa și cu ii i se revin din momentul ala.
ce gluma proasta. fotbalul romanesc este in faliment iar suporterii stelei viseaza ca o plouat cu carnati si tre' sa iasa doar la cules si sa vezi ce de bani au iei de cumpara numa mesi si ronalzi de o sa crape barselona de ciuda cand or vedera ce echiba babana au suporterii stelei in romania. ieu zpun sa le zica de pe acum la aia de la real si barsa sa se lase de fotbal ca siasa nu are rost sa joace innt-un sampon lig cu echipa de suporteri a stelei care o sa-i bata la scor de baschet jucand doar cu plozii de lopte iar mou si pep sa dea cu banu care sa fie principal si care secund la echipa de juniori a suporterilor stelei suporterilor.
Asa-i :) era tovaras de sprit cu Nicu Galerie :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.