Alte știri din fotbal
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Răzvan Lucescu are oferta pe masă » Dorit de multipla campioană din Golf! PAOK a ales înlocuitorul
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Bellucci:)
Initiativa lui , una care n-are nicio sansa de la bun inceput , n-are nicio treaba cu modelul socios de la Barcelona , e o simpla societate pe actiuni ca a *** , model gen craiolguta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mie imi pare rau ca Dinamo nu participa in cupele europene.Probabil nu ar mai rade de performantele sau contraperformantele Stelei acolo
Ma da'de ce o luati asa personal, cumva voi nu va exprimati in legatura cu problemele de la Dinamo? Cumva am spus ceva aiurea sau am jignit pe cineva? N-o spun cu rautate, nu e frumos sa ataci pe cineva cind are probleme, si eu nu ma bucur de raul altuia...dar e adevarat, o echipa fara suporteri e zero.
:))) esti comic. initial vi si spui cu aer de certitudine ca steaua detinuta de becali e o clona. dupa care vi si spui ca daca face nush ce jean apvel, abia atunci nu mai e nici un dubiu. sa inteleg ca adevarul afirmatiei "becali nu detine palmaresul" variaza in functie de actiunile viitoare alu lui jean pavel :))) mai sa fie. in primul rand armata nu are cum sa aiba palmaresul decat in urma unei hotarari judecatoresti. si ghici ce...numai o hotarare judecatoreasca ce le-ar aduce si palmaresul nu-si doresc. pt ca le-ar acutiza problema. daca acum au o amarata de sigla si fac pe ei de frica sa o vanda, crezi ca-si doresc cu disperare sa aiba si palmaresul? :)) nici vorba. aia tremura ca nu cumva sa ajunga sa dea sigla pe vreo suma ce poate fi contestata si tu crezi ca mai vor sa-si puna o belea pe cap? deci...nu se va pune niciodata problema palmaresului din punct de vedere juridic, pt ca nimeni nu are interesul sa o faca. in lipsa unei actiuni juridice palmaresul e la becali. end of story. restul sunt can can-uri pt fanii frustrati ai rivalelor. daca voiau cu adevarat palmaresul incepeau procesul pt a lamuri definitiv si problema lui a doua zi dupa motivare. si asa il si fortau pe becali sa sara cu banul. dar ei nu vor, pt ca le e frica sa vanda. si de-aia nici nu mai vor o complicatie (palmaresul) pe cap
Ăsta am dorit, sa vina Jean Pavel sa ne salveze.Uite ca aceasta clipa a sosit!
:)) Buna asta , oricine poate spune orice , talpan a zis ca mai exista echipe ale armatei , deci ce vrei mai mult ? Si cei de la Steaua au dat comunicate. Palmaresul n-are nicio treaba cu actele , cum poti sa spui asemenea tampenie ? El se obtine prin succesiune sportiva , sunt toate rezultatele tale ca echipa , nu le poti dovedi cu acte , e imposibil. Are doar treaba sportiva si nu juridica.
O initiativa curajoasa si extrem de interesanta, insa nu cred ca va ajunge sa prinda contur. Eu, unul, as cumpara pe loc minim 20 de actiuni, ar fi ceva de vis sa renasca Steaua si C-P sa ramana cu o papusa gonflabila dupa ce a tinut-o in brate pe Monica Zbellucvi! ***, ***? *** te-ai salvat?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jean Pavel = un escroc .Mai intai sa se lamureasca treaba cu Palmaresul(care pt mine e foarte clara...palmaresul e la oier)si pe urma sa se vorbeasca de alta echipa .
Lasa ca are dinamo suporteri...la ultimul meci erau vreo 70 de insi in tribuna :| vedeti-va de voi si lasati Steaua in pace .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.