Alte știri din fotbal
Zile decisive la CFR Cluj » Vin ofertele scrise pentru Louis Munteanu și Emerllahu
0
L-a surclasat! » Derby-ul FCSB - Dinamo versus „Singur acasă”, diferență uriașă de audiențe
2
Câte perechi de ghete au donat în total cei 23.000 de oameni veniți la Craiova - CFR Cluj
0
Raul Rusescu își face deja bagajele pentru America, după vestea primită înainte de Turcia - România: „Nu o să mint”
3
Știri din fotbal internațional
Sergio Ramos a refuzat oferta, pleacă și are o țintă clară: „Ultimul meu meci”
0
PSV - Atletico Madrid, un nou duel de gală pentru Dennis Man în Ligă » Echipele probabile
0
De ce primul meci al zilei din Liga Campionilor se dispută la „matineu”
1
UEFA a delegat la FCSB - Feyenoord un arbitru care a fost implicat în două dintre cele mai rușinoase înfrângeri suferite de roș-albaștri
2
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu și sfatul de la Muntele Athos care i-a schimbat radical viața: ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Imi este greu sa comentez continutul editorial al acestui material. Este evident ca meseria de jurnalist sportiv s-a stins cu mult timp in urma, iar nume ca Neagu, Chirila, sau Cosasu nu mai sunt respectate in niciun fel de cei ce scriu la publicatia Dvs. Dincolo de lipsa de continut frapeaza insa, draga redactie, drag editor, lipsa GRAMATICII. Ca dramatismul ridicol zugravit de autoare a trecut si apare publicat, e un lucru, dar sa treaca de corector constructia imperativa absolut agramata din titlu??? Domnule Tolontan, cu tot respectul, consider ca, daca inaintasii meseriei Dvs. nu mai merita atentie, macar cititorii care genereaza click-uri ar trebui sa beneficieze de consideratia minima a redactiei GSP!!! Daca "content-ul" e asa cum e, lasati-ne macar persoana a doua singular!!!
Sa iau cartonasul galben pentru ca am spus ca acest "articol" este scrisul unui fan patimas dinamovist: PRICELESS. Ca sa nu mai existe dubii cine e echipa preferata a unora de prin redactie.
Amin :(
4-1, 4-0, 3-0 daca nu sunt 5 nu este manita, chiar daca ati simtit voi asta, probabil si la 2-2 dupa ce ati condus cu 2-0 pentru voi este ca si cum ati castigat acel meci, insa realitatea este alta, FCSB daca a batut pe Lazio nu inseamna ca este mai buna ca Lazio, din contra, veti vedea returul, Lazio nu joaca de 2 ori asa de prost cu aceiasi echipa, apropo nu sunt fan FCSB ( fotbal club sportiv bucuresti), vedeti ca ala de aseara nu a fost eternul derby si nu va mai fi niciodata, FCSB nu este Steaua, Steaua nu mai exista,iar cea din liga 4 este o clona ce are doar numele si sigla, iar FCSB este o echipa noua ce a preluat palmaresul Fostei echipe Steaua.
Ambele faze i-au venit norocos, golul 2 norocos, golul de la chiajna pomana . E departe de ce tinerete, si sa nu uitam ca pe final la dinamo mai traia din ce dadea din faze fixe ca in meci nu prea ... oricum pentru voi, pentru ce ati avut, si ati transferat de-a lungul anilor, niste transferuri nesperat de bune si moca. Adica sa multumiti CFR-ului ca v-a dat gratis un jucator bun pe Nistor , si Torje care a venit mai mult cu sufletul . Dar ce faceti la vara ca va pleaca un lot intreg .
E ok sa planga. Dar parca prea des ...
Printre randuri citesc ca ești băiat isteț , asta ai inteles tu din acest articol ? Eu am inteles mult mai mult si crede-ma nu sunt subiectiva deloc.
pustiul din poarta fcsb are "cash" la gura? nu stiam! dolari, euro, ruble? :D sau il are pe johnny cash, cantaretul?
Saracul, e o epava care a dat doua goluri consecutive in primele lui doua meciuri...si nu mai spun ca a creat faza primului gol. Nu ai inteles nimic din articol, esti un nimeni care bagatelizeaza lucrurile cu adevarat importante, baiatul asta pune suflet, si noua ne lipsesc jucatori din astia la toate echipele.
torje a fost penibil. Daca nu avea in fata 2-3 oameni de paie gen enache, planici si vlad, primea nota 2 dupa meci
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.