Alte știri din fotbal
De la Slatina, Claudiu Niculescu a numit principala favorită la titlu în Superliga: „E bună rău de tot”
0
Uluitor! Raul Opruț nu ar fi trebuit să marcheze la Sibiu, însă a făcut-o de două ori
0
Giani Kiriță crede că lui Dinamo îi mai lipsește un lucru pentru a deveni campioană: „Ar fi fost bine să se întâmple asta”
0
Ionuț Lupescu e sigur: „Dinamo nu mai are nevoie de nimic ca să lupte la titlu” + Dorință pentru play-off: „Fără FCSB și CFR”
0
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Candidata la titlu intră pe fir pentru Radu Drăgușin: „Antrenorul îl admiră și directorul sportiv negociază cu agenții jucătorului!” » Condiția impusă pentru transfer
0
Ofertă pentru jucătorul huiduit de tifosi în ultimul meci al lui Inter » Cristi Chivu a decis soarta lui Luis Henrique
0
„Coșmarul” Craiovei a „spart” banca de ziua soției! » 300.000 de euro pentru cel mai nou bolid
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
m-i se pare corect,trebuie platita doar performanta!forzza RAPID
Asta trebuia facut de mult , vrei bani fa performanta frate ca si eu la mine la servici daca nu am performanta - afara . Asa ca fotbalistii ar trebui sa apara mai putin prin ziare si TV si sa se ocupe mai mult de FOTBAL !!! Lazar sau Spadacio pana sa faca atata tam-tam trbuie in primul rand sa gandeasca ce performante au avut la Rapid . Campionate , cupe ???
@raducallin o fi vorba si de caracter, dar nu'i da in cap pentru asta.. gandeste'te ca nu prea a jucat in ultimul an, iar la rapid e probabil sa vina antrenorul care a avut incredere in el in ciuda faptului ca n'a jucat gandeste'te ca schalke nu vrea sa'i plateasca prea mult, normal ca l'ar vrea la rapid gandeste'te ca e influentat si de proiectul, de transferurile rapidului, de forma echipei in ultimul sezon, de faptul ca joaca in europa, de atmosfera de pe giulesti tu in locul lui ce ai face?
Rapid in proportie de 99% va fi cap de serie in playoff dar anul acesta este obligata sa se califice in primavara EL pentru a-si pastra acest statut si pe viitor.
PS: cat despre capii de serie in play off...iar bati campii: habar nu ai inca cine va fi sau nu cap de serie deoarece nu stii cine se va califica acolo... Un singur pariu as face cu tine: daca va fi cap de serie Rapid si in play off promiti ca te lasi de scris? Hai te rog eu :))))))))))))0
"Oros a fost transferat de la FC Braşov şi a semnat cu gruparea de lîngă Podul Grant pe doi ani, în timp ce Apostol a semnat un contract valabil pînă în 2016." Este exact invers, ziaristul lui peste prajit. Apostol are 30 de ani. Cum crezi tu ca semneaza pe 5 ani un contract? Habar nu ai despre ce scrii. Inclusiv copos a precizat ca pe Oros l-a acontat pentru cinci ani "deoarece e tanar si valoros".Dar de unde sa stii tu despre ce scrii? Voi ati devenit consemnatori de scandaluri si barfe, nu aveti nimic comun cu ziaristica sportiva :( PS: cat despre capii de serie in play off...iar bati campii: habar nu ai inca cine va fi sau nu cap de serie deoarece nu stii cine se va
Extraordinar caracter,s-a dus la cine a dat mai mult;cat despre jucatorul Deac,uitati-va la el cum alearga ca bezmeticul fara nici o tinta pe teren.In alta ordine de idei ,urmeaza Florescu la Rapid,ca sa fie treaba clara,sa joace la fel de prost ca nationala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.