Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Final de etapă în Liga Campionilor: Vlad Dragomir, la un pas de un rezultat mare cu Chelsea » Două echipe sunt calificate în optimi
2
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Ati dovedit probele cand m-ati moderat????
Nu numai ca i l-au pus pe tot dar i l-au pus si peste tot: axile, pubis, picioare.
I l-au pus lu' Adi pe tot !! Cand isi va scoate Mutu chipiu', ii vom spune Valderama !! :)))
Dar eu cred ca pe voi ar trebui sa va "arda" mai tare, grija pentru locul 15, decat pentru cine-o fi pe 2 !? ;))
Pai da, din pacate pentru voi rapidistii, se pare ca si-n sezonul acesta, singura voastra bucurie va fi ca fcsb sa ia de la 10-n sus in Europa !? :((
da,doar ca atunci dupa ce s-a pierdut campionatul am bagat rezervele in ultimele 3 meciuri. si da,atunci am facut 6 puncte iar acum avem nevoie de 8 puncte pentru a fi campioni. deci daca si atunci cand a fost cel mai slab parcurs tot am facut 6 puncte,acum facem macar 8 si suntem campioni.
Cel mai "profi" e, cand la 1-0 si cu om in plus pe teren, scoti cel mai bun jucator, pentru ca a luat galben si continui sa joci cu 2 inchizatori !? ;))
pai ia explica-mi tu mie cum mai poate pierde Steaua din liga 1 campionatul tinand cont ca ar trebui sa faca in medie un puncte per etapa pentru a fi campioana iar celalte ar trebui sa bata aproape tot si tot nu ne-ar ajunge.
Nu mai plange nimeni ca e omorat campionatul ? De aia va apreciaza asa cei ce posteaza.
pai majoritatea commenturilor sunt pentru Setaua din liga 1 din simplu motiv ca celalte echipe au foarte putini suporteri si noi foarte multi suporteri. spre exemplu nu am mai vazut picior de rapidist autentic pe gsp dupa desfiintarea lor din 2016. p.s.:clona fc r nu este rapid.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.