Alte știri din fotbal
Alexandru Crețu, în centrul atenției la petrecerea de titlu a oltenilor: „Voi dormiți? Nu ar trebui la ora asta!”
0
Rodion Cămătaru a numit 3 jucători care l-au impresionat la Craiova: „Și-au pus amprenta”
0
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Știri din fotbal internațional
Horațiu Moldovan a debutat în La Liga după doi ani de așteptare: ce notă i-au dat spaniolii
0
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
0
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Ca Maftei e aerian, nu incape indoiala. Dar voi, astia cu echipa sovietica de ce postati aici? Stiu, Mitrita avea valoare de Steaua, venea din Olanda, Hereenven parca.
Aloo..Maftei nu se crede Radoi unde OIERUL cere 5 mil. Euro si acum nu mai valoreaza macar o masea stricata. Deci nu vine Maftei in Ghencea poate mort dar viu in nici un caz nu e un tradator(I.Rada). Cand Maftei juca fotbal Nesu se juca in nisip iar Banel fura fier de pe calea ferata si il ducea lui Jiji in Pipera.Domol nu va mai luati de Maftei ca iti da el ce vrei :))....FORZA RAPID & MAFTEI.
Dar cine crezi tu ca te vrea la STEAUA? Analfabetule! Niste tarani..... :)
alt natarau care isi inchipuie ca ar fi dorit la steaua sau dinamo :-)))
bai, rasuflatule, asta-i solutia, in strainatate! La cules capsuni !De unde dracu' mai apar tiganusii astia sa-si povesteasca libidourile la gsp ?
"Niciodata la Steaua sau la Dinamo" PENTRU CA NU AI NICI VALOARE , NICI "FATA" DE ASEMENEA ECHIPE, asa ca stai locului,
dar crezi ca ai fata de steaua sau dinamo poate doar la curatenia stadioanelor
pai bai tu nu ai fata nici de Steaua II hahahaaaaaa alta care arte vise cu Steaua
iar o sushi lu" steaua,
vad ca sunt o gramada care au vise erotice cu steaua.pai si asta crede ca are valoare de steaua?il dau afara de la rapid si el crede ca il ia steaua?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.