Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Norocul nostru că intri doar 2-3 zile pe lună! Partea proastă e că faci acest lucru de peste...15 ani! Suficient cât să-ți albească părul din cap (și nu numai acolo). Cum adică, nu (mai) ai păr pe cap?!
Eu cred ca te-ai facut de ras. Sau te interesa destinatia lui Alex Irimia?
Nenea, ca sa vezi ce coincidenta... si eu tot d-aia intru sa postez aici pe net, cam 2-3 zile pe luna, ca sa-i fac de rusine pe aia de teapa ta... :)))
Hai si cu Amzar , Bordusanu si Costin !!! In liga a 2 a cu ei !!
tu esti prostul ala care are masina unica in romania ??? sau esti alt prost ?
„sunt cu sutele prezenti aici pe forum DE PESTE 15 ani de zile” ... Băi nene, pentru a face această „statistică”, să-nțeleg, ți-ai pierdut / sacrificat (cu bună știință) mare parte din tinerețe, stând de „caraulă” pe forum și contabilizând prezența celor care postează?! P.S. - În timpul liber, din când în când, simt nevoia să fac caterincă de cei ca tine; pentru asta e de ajuns (doar) să bag un pic bățul prin gard și...haț! Chiar mă relaxează / are efect terapeutic.
Calamitate cu ifose de Immanuel Kant, toata ziua ticaiai p"acilea cand era vorba de Rapid, CFR ori Dinamo, iar acum joci teatru de mare impaciuitor
Bai nene, nu-i nicio mirare ca gsp-ul a ajuns cum ii zici tu cata vreme exista si vor exista frustrati d-astia ca tine care din culcare si pana in sculare sunt prezenti ciopor zi-noapte pe forumul de comentarii, cu Gigi Becali in minte si pe buze, pierzandu-si ore, zile si ani din viata ca sa-si verse umorile si neimplinirile sentimentale, degeaba! Tu si ceilalti de teapa ta, odata prinsi in capcana asta, sunteti carne de tun pentru gsp si pentru oricare alt blog din lume, ever! P.S.: Daca-ti numeri si analizezi comentariile postate in ultimii 10 ani, vei constata ca nici macar 1% nu sunt dedicate echipei tale... aproape toate sunt pe subiectul Gigi Becali, ala care nu te lasa sa dormi bine noaptea si-ti provoaca cosmaruri zilnice...:) In fine, treaba asta se numeste intr-un anume fel in stiinta psihologiei maselor; nu indraznesac sa intru in detalii ca ma baneaza astia... Ideea e ca NU e vina gsp-ului pentru ceea ce vezi tu acum aici, ci 100% a ta si a alora de teapa ta, care sunt cu sutele prezenti aici pe forum de peste 15 ani de zile incoace fara a avea nimic de spus in afara de a-si manifesta propriile traume existentiale si frustrari cotidiene!
Ar putea s-o puna de 7 serii a cate 24 de episoade. Din pacate si ai mai batrani au dat in "sindromul click-bait si dezinformare" (vezi Jumatate si Grigore).
Nici nu-i de mirare că GSP a ajuns unde a ajuns! Toți acești pseudo jurnaliști pot juca fără nicio problemă în filmul „Idiocracy 2”!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.