Alte știri din fotbal
Dănciulescu a „urecheat” doi dinamoviști, după deziluzia de la Arad: „Nu mai e cel de anul trecut”
0
FCSB - Rapid, derby pe Arena Națională în ultima etapă din 2025. Echipele probabile
0
U Cluj - Farul, totul pentru play-off-ul Superligii » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Petrolul deschide ziua în Superligă » Echipele pregătite de Dorinel Munteanu și Neagoe
0
Știri din fotbal internațional
Fluierat pe „Bernabeu”, Vinicius a răspuns după meci. Ce a putut să facă și cum a reacționat Xabi Alonso
0
De ziua lui, Kylian Mbappe a egalat marele record al lui Cristiano Ronaldo: „O onoare! Este idolul și prietenul meu”
0
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Am fost de multe ori in Seatle dar am uitat de Bruce Lee .
E caine de-al tau, Bd Magheru, Moflea, Daniel Americanu' from Seattle!
daca era invers spuneati ca steaua a furat cu justitia etc....eu imi platesc darile la stat ca niste infractori sa fie iertati de 5 mil euro!??!!! d-aia nu avem ba spitale si scoli!!!! sa vina dna-ul peste cei care au aprobat planul!!!! *** la puscarie!!!! de ce doar jiji sa plateasca??? sa plateasca toti hotii din tara asta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aolo sa va fereasca al de sus sa ratati grupele anu asta ca deh nu veti apela si voi la calea asta a insolventei sa nu-mi spui mie catelus dinamovist :)))))))) sa dea draq sa intrati si voi in insolventa ca sa vezi ce va spurc cu protejari, cu statu care sprijina fcsb,etc si alte idiotenii dastea, abia astept bre !!!
NU L STII PE MOFLEA? MAI TRANTESTE CINEVA CA EL MUCII IN FASOLE TOCMAI CAND E DISCUTIA MAI APRINSA?
Mda, vom rata numarul record al lui valah, la vreo 60 de ani va striga bingo GSP-ul si nu vom putea sti cate comentarii are :))))))))
Cine are mai mult de un laptop poate comenta de pe mai multe nick-uri ! Nu sunt specialist in IT, banuiesc . :))))) Deja doi useri au facut-o ! :)))))
Pe cuvant daca stiu cine e omul si de ce i-a casunat pe mine ca eu nu am zis nimic de Dinamo sau Steaua, eu comentam de întâlnirea ...intamplatoare ! Mai nene , mare e gradina....
Da , din Seatle , USA
se vede ca esti chronic bre, ***, Dinamo ca si celelalte echipe a intrat in insolventa legal, asta e legea, obisnuiestete, nu am facut nmk ilegal, sa intre DNA-ul in aia pe care *** ca aia au facut legea asta, nu Dinamo sau alte echipe, FCSB-ul tau daca intra in insolventa crezi ca e ceva ilegal daca intra ??? Nu, din contra, o va proteja ca pe celelalte ( printre care si noi)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.