Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
„Lumea a treia” suntem noi! Eșecul suferit de FCSB în Letonia completează o lungă listă a rușinii în fotbalul românesc
0
Cine a ieșit în evidență în seara perfectă a lui CFR Cluj: „A făcut ce a vrut cu adversarii”
0
Alin Fică, după calificarea categorică a CFR-ului: „Vrem în grupele competiției”
0
Arena „Ilie Oană” din Ploiești, gazda unui meci european dramatic! Fostul mijlocaș al lui Dinamo a ratat penalty-ul decisiv
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Caracatița cu iz penal din Agricultură. Rapida răzgândire a ministrului ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
Samy e terminatul . Adio . Nu va mai putea folosi contul ala niciodata.
mai sunt 10 etape si cred ca 3 lucruri sunt clare: primele 6 echipe nu mai au cum sa retrogradeze. urmatoarele 6 echipe mai au cum sa retrogradeze(viitorul si botosani cu sanse mai mici sa retrogradeze). ultimele 6 echipe sunt cu un pas in liga a 2-a(otelu,cfr si ceahlau 99% in liga a2-a). p.s.:presupunem ca cfr nu isi primeste punctele inapoi.
Pai,nu-i mai bine asa?...
ar trebui sa-le trimitem la astea o petitie sa revina gsp-ul la cum a fost, pai ce inseamna formatul asta ??? ma doare capu cand vad cum au fost mutate toate astea !!!
pai doar pe asta il am draga, nici nu-mi trebuie sa am mai multe :))))))
Da. Bine, 2-3 din acele personaje au intrat mai devreme, dar fara obisnuitele 7-8 like-uri la comentarii, sau fara a fi insotite de conturi care sa aprobe toate injuraturile lor...:))))
Aici este gsp.ro ? Ce-i bre cu grafica asta ?
Poti sa intrebi si fara sa fii mithocan ! Nu e nici o conspiratie, o sa vezi dar pana una alta e parerea mea si nu ma intereseaza daca esti de acord ...tu , care nu reprezinti nimic pentru mine !
lupii au fost iepurasi..de pasti... urmeaza ca Steaua sa le sparga ***...de Paste mai lupilor..:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum nu mai merg clonele ??? :))))) mama deci valah va trebui sa astepte ca ceilalti oameni dupa ce trimite 3 com sa stea pe bara 1 min pana ii da voie jurnalistu din nou voie la comentarii, wow, aici au facut super treaba astea de la GSP, scapam de clone !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.