Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Dacia, afectată de Rabla 2026. Se poate schimba lista mașinilor ieftine: ce ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Esti la fel de nesimtit ca puscariasul din cutia de carton. Aseara la Digi, Vali Moraru l-a intrebat *** ( am citat doar din ce a spus *** cand a fost daca o sa mai colaboreze cu oierul sef) daca numai cand nu castiga FCSB campionatul, acesta e decis de arbitri. Ghici ce a raspuns jucatorul de tenis cu piciorul , mare expert in fotbal??? Ca FCSB niciodata nu a castigat campionatul cu greseli de arbitraj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cat de nesimtit trebuie sa fie omul asta , In fine, dupa zeci de ani de furt vine si reversul medaliei .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru cel cu porecla mai lungă decât mintea, îi dăm caseta meciului cu Călărași. Să vadă și ochiul lui, nu maro cum este obișnuit, cum a fost ajutat dublu *** de arbitrii sa câștige un punct.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simplu, pentru el e director sportiv, iar astfel de declaratii/ironii intra in fisa postului. Antrenorul are cu totul si cu totul alte atributii, iar cea mai importanta este de a pregati echipa.
Voi dezavantajati? Se pare ca sindromul dragnea, minte pana incepi sa te crezi singur e molipsitor la fecesebe he he...
*** Planul merge ca pe roate dublu v c s b o să rămână iar pe langa trofee și anul asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca-n filmele cu proşti, asistăm şi în acest an la un campionat trucat de arbitri, tot pentru cfr. În loc să protesteze, mulţi postaci cer noi penalty inventate pt craiova. O ţară de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema nu e ce spune - e cine spune. De ce nu iese Teja, de exemplu? Acest infractor Stoica e promovat desantat pe site-ul asta, asta e problema.
Prea multe ironii, spui? Da, insa aceste ironii le face pt. ca unele echipe sunt avantajate fatis de arbitrii, in timp ce Steaua e clar dezavantajata.
Încep să îmi doresc ca să îi bată Craiova din ceva penalty inventat, prea multe ironii pe ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deh, "gura pacatosului adevar graieste", ori "adevarul supara adesea"! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.