Alte știri din fotbal
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Bookmakerii se așteaptă la un marcator-surpriză » 7 pariuri despre Turcia - România: cel mai probabil scor corect
0
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
kfr salvată iar de arbitri (sic! ca să se dea iar moshu secu grămătic).
suporterul lui vitan barzesti. in liga a 2-a cu voi.nu aveti ce cauta in liga 1. desfiintarea este un act de mila pe care nu-l meritati,voi meritati sa fiti umiliti non stop cu abba. de ce sa va tina minte lumea ca si castigatoare de campionat sau participanta in cupa uefa grupe? nu mai bine va tine minte ca si abba in asa fel in cat in momentul cand o sa va desfiintati sa nu le mai treaca prin cap nimanui sa va reinfiinteze ca nu are de ce. exact soarta echipelor interbelice din Romania,care dupa ce au castigat cateva campionate,au mai continuat inca 15-20 de ani in medicoritate si dupa s-au desfiintat si pana in momentul de fatza nimeni nu le-a mai reinfiintat pentru ca ultima impresie conetaza.
arbitrii din var siau facut din nou datoria fata de gigi si fcsb!rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
ăsta l-ai pierdut. Pune contră pe 2 la Farul, că-s slabi ca și kafereu
gigimea fiind suporteri lui kfr. s-a terminat egal.Steaua din liga 1 ar fi pe primul loc daca s-ar termina acum campionatul,avadn si un meci mai p[utin. imi place ca suferi si te-ai umilit singur. ha ah ha.
faliment
alt prostovan care simte meciurile...hahaha..exact ca celalalt prost, randoom...hahaha
Arbitrii *** de cocalarul de la fcsb , între cunoscători se știe că barbu, coltescu,birsan sunt *** celui de la fcsb și după cum se vede și-au îndeplinit misiunea mizerabilă , barbu fiind la VAR a anulat golul valabil al CFR-ului iar coltescu a arbitrat la derută tot *** !!! Oare de ce nu intervine FRF să stopeze aceasta *** evidenta a interlopului de la fcsb !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce aberezi acolo? asta e consecinta UE,toti cetatenii UE au drepturi egale oriunde in uniune.ori tie iti convine ca *** lucreaza la *** prin vest doar cu buletinul dar nu iti convine ca una sau mai multe echipe romanesti folosesc cetateni europeni? si nu sti de ce? ti'a spus Dorinel Munteanu de ce
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cine-i meseriasul cu site-ul, nu se uita la ce face? .rezultat-atasat__scor { color: SCHIMBA AICI! }
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.