Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Hai Poli Iasi! Bateti Vitan Barzestiul!
Vorbeste singur pana dimineata daca vrei.
Scuzele acceptate HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Iar Becali ne fură de 17 ani fotbalul...
Asa cum a cîstigat si ciobanul în etapa trecută cu Sepsi....
Cum putea sa castige Mimao daca nu prin penalty inventat de arbitru
Nu îmi aduc aminte când am văzut un meci mai prost ca ăsta ! Teren greu, echipe mediocre, joc între 4-5, un arbitraj de fotbal feminin al acestui Chivulete pe care sper că nu îl mai văd la vreun meci.... despre noile debuturi la Dinamo în afară de fundașul central, restul nu au fost nici măcar pregătiți fizic.....un meci pe care vreau să îl uit , rămân doar cele 3 puncte și prostiile lui Chivulete 3-4 galbene inventate plus un roșu absolut gratuit ! Cred că se impune neapărat o comisie de analize video !!!
Trebuia sa fie minim 3-0 pentru Dinamo!
Vorbesti aiurea. A avut trei curse excelente...este atacantul de viteza de care avem nevoie..a tras prost, asa e...dar a aratat bine in putinele minute jucate..
Avem fundaș dreapta mai tehnic decât Man și Moruțan? Avem. Avem vârfuri de meserie? Avem. Avem Nistor? Avem. Avem echipă? Nu, acum o construim. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.