Alte știri din fotbal
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Știri din fotbal internațional
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Sa înteleg ca tu îl iubesti pe Becali? .... :):) ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai probleme cu FCSB și cu Gigi Becali. Peste douăzeci de ani să nu manifestăm ***. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Record mondial de ''postac '' !!!!! din 140 de comentarii , 100 sunt scrise de aceeasi persoana !!! FELICITARI DOMNE !!! EU ZIC SA TE DUCI LA ROMANII (NU)AU TALENT !!!
Dacă nu vă uniti forţele împotriva lui Becali, următorii 17 ani tot pe aici o sa va gasesc,mari filozofi atotştiutori....Hai Dinamo,Hai CFR, Hai Craiova,Hai Sepsi,Hai Herma!!! Doar uniţi putem scăpa de becalioţi si fecesebei....
nu ai cum sa-l convingi, omul e fixist....daca il intrebi cum a jucat ciobotariu o sa iti spuna ca bine spre foarte bine ...:)
Bine, vom vedea cine are dreptate dintre noi doi.
am vazut ca esti mare specialist domnule ...benzema..hahaha.. sunt sigur, chiar daca a castigat de unul singur ultimele 6 puncte pentru real, la prima ratare o sa ne spui aceleasi aberatii...p.s. sunt fan barcelona..
tu nu l-ai vazut in meciurile de pregatire , stai linistit ca este bun
eu zic ca asa miscare sa-l dai pe Moldoveanu ca sa-l joci pe Cristovao asta, doar la Dinamo puteai sa vezi.
vruiam?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.