Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
:))))))) NU RETROGRADAM..STAI LINISTIT... OR SA COSTE APROAPE DE 0 DREPTURILE TV IN LIGA MAMALIGA..
??? esti pro99st sau te faci? daca prin absurd ar castiga procesele alea aia de la CSA,pur si simplu ar lua locul stelei din liga 1 si am avea patron statul roman,atunci sa te aud cum te plangi ca de ce ii da statul roman 20 de mii de euro salariu lui connecter aka florinel coman.
Foarte foarte putin din ce speri tu se si intampla... Cine crezi ca-i de vina: ghinionul sau creierasul tau care percepe realitatea in 1D? :))
Creus_6 este in pragul sinuciderii =))))))))))))))))
:))))))))) PCH E UN PISTOL CU APA..ACUM SUNT ACTIONARI..NU SOCIOS... AIA L AU PUPAT IN MS DOS SI PE TELEAGA...MIE IMI E SCARBA DE LIBIDINOSII CARE CONDUC PCH..NU DE MASA SUPORTERILOR... NEGOITA E MAREA BUBA PLUS...BADEA... APP MAI STII CEVA DE PROCESUL INTRE NEGOITA SI BADEA ...CU BLOCAREA VANZARII DE ACTIUNI..SECHESTRU? ..TOATA LUMEA ..MUCLES..
Asta cu luatul locului e mai mult un basm, decat o posibilitate. FC FCSB va fi dezafiliata si voi o sa va uitati lung cum Steaua (pe care acum o injurati) o sa fie prin L3. :)) Ironia destinului e ca tot pe voi va va afecta faptul ca au ratat promovarea 2 ani la rand. PS: se stie, in lasitatea voastra, imediat o sa migrati la CSA Steaua, uitand instant de Becali si de FC FCSB.
STIMĂ, DOMNULE IONUȚ NEGOIȚĂ!
eu sper sa va lase negoitza. si cat mai repede. si evident sa nu vina nimeni in schimbul lui.
Cât mai are Montini contract cu Dinamo?
atunci sa ne lase si Lazarica, sa plece de gat cu Popescu si cu Straton, sa il ia si pe Montini cu ei ! daca cineva a lucrat antrenorul, astia 4 sunt, mai mult ca sigur ! oricum maine iese scandal, Pch trebuie sa intre in jucatori ca l au lucrat pe Dusan. Dinamo joaca in patru fotbalisti, si asta se vede si pe fata lor, pe exprimarea in teren, ca incearca sa faca ceva, ca se oftica cand nu iese jocul, Puljic, Fabbrini, Sorescu, Perovic. ceilalti joaca la misto, Popescu a mai mancat un meci in seara asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.