Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
Directorul GSP a luat la rând „tricolorii” și surprinde: „Uzura, vârsta... Nu mai e același Lucescu!”
9
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
5
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
4
Știri din fotbal internațional
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
BLATTTTTTTT
OK, 1-2. Bun. Putem lucra în liniște. Mai perturbă atmosfera câte un urlet de plăieș, dar este farmecul momentului.
Clar, fotbalul nu este premiat astăzi.
MORSAY NU-I NORMAL:)))))) IN FIECARE ETAPA MA?
Fesnic e cam praf...la fel si echipele :)
# toti romanii
Puljic ar cam fi trebuit eliminat încă din prima repriză:))
Trebuie...Dar trebuie sa și puteți în același timp. Oricum, după cum au decurs lucrurile în prima repriza o eventuala victorie ar fi una nemeritata.
Acum nu mai scrieti mare pe prima pagina GOOOOOOOOOOOOOL asa cum ati facut cu ***????? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Puljic schimbat la pauza cu Grigore, altfel o sa fie eliminat ! Morsay la Mihaiu, pe Achim care e praf nu avem cu cine sa il schimbam..l as scoate si pe Nemec, introdus inca unul de viteza, iasul o sa atace la disperare si trebuie sa prindem un contraatac victorios !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.