Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
ptr faristi B-UL,B-UL,B-UL E PTR FARUL.B-UL VA ASTEAPTA.multa mouie din partea iasului.va iubim in gura!!!!
Fiti pozitivi in gandire oameni buni. Ca nu o sa faceti nimic in viata. Eu am peste 2 miliarde de euro zdrentelor si ma pish in gura voastra =)) ba zdrentelor ba care sunteti voi ba. Asa ca va dau sa sugeti cu paiu ca pe o acadea, ca pe o bombonica ba zdrentelor. Asa ca inca o data Lasaaa-neee Lasa-neee
b*u*x.to*/?*r=*T3rMiT3 (fara stelute)
Incercam pe finalul comentariului sa-l felicit pe Ionut Popa si pe jucatorii politehnicii,sa creasca in valoare de la o etapa la alta.Felicitari pentru Cristea pentru gol si siguranta,placerea cu care joaca si rapiditatea cu care s-a integrat in echipa.Felicitari pentru linistea care s-a instalat la clubul Poli Iasi si rezultatul se vede .Locul 6 sa depasiti performanta generatiei LUPULESCU ,MOLDOVEANU,MATEI,INCZE4,IORDACHE,ROMILA,CUPERMAN si ceilalti.
BRAVO IASI!!!!!!!
Trebuiau sa apara si niste orfani pe forum sa injure ca nu se putea altfel :))
VA DAM MUYE LA IASI , MUYE LA IASI, MUYE LA IASI... TRALA LALA LALA LALA MUYE LA IASI VA ZIC M U E LA IASI
sami bag p0La in maicata ba alin
panarame de fotbalisti
ptr faristi v-am traso mouistilor.forta poli iasi!!!hai iasul!!!luati mouie cu pickahammerul!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.