Alte știri din fotbal
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
0
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Știri din fotbal internațional
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
NU INTELEGI NIMIC MA, NICI MACAR CAND AI TOATE FAPTELE IN FATA OCHILOR. Ca sa votezi o frantuzoaica impinsa in politica romaneasca de o corporatie ca GDF-Suez trebuie sa ai mintea sub sechestru.
Băi miticilor , l-ați votat pe porcul de Dragomir ?
Ești dintre aplaudacii lui Roman de azi dimineață? Nu mă miră că-ți gândești filosofia în condițional-optativ.
amuzant raspuns ,adica nu ai raspuns!:))
Stim asta, nu e cazul sa te auto-denunti HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Tandea cu mandea
pt limba ROMANA apasa 1! pt romales nu avem taste!:)) incercati in India sau Pakistan!:)
La Popești Leordeni e posibil orice , că s-a rugat STĂPÂNUL la Athos cu un sac de euroi în spate ...
SI te bucuri? Ca a venit candidata GDF Suez la primaria celui mai bogat sector al Bucurestiului? Daca ar durea prostia tu ai umbla urland pe strazi.
Vezi ma, ca "ba tu" inceteaza sa fie o replica smechera pe la gradinita :))) Ai dischis gura si te-ai dat singur in gat, aia e, acum te stie toata lumea ca ala din Dublin care si-a cumparat nevasta :))) Unde ai fost la shopping, la celebra Pata Rat pe care o tot pomeniti voi becalistii aici? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.