Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Lui Mitrita i-ar face bine un transfer la un club unde nu mai e tinut in poala de patron. La nationala, daca s-a pus Lucescu cu biciul pe el, uite ce bine a jucat!
Inca un meci mare facut de Chitrita sub comanda lui Maic si Kostel Glacial!!! Ahahahhahahahaaaaaaaa
Astia se si vedeau campioni , noroc cu Dinamo si acum Iasul care i-au readus cu picioarele pe pamant .
Hegy si Mitrica era cuplu de atacanti de la Corvinul in anii `90-2000 :D
Care voi, nefericitule? echipa aia care nu mai reprezinta nimic in Romania de 15 ani? adunatura aia penibila care a retrogradat o data si-a fost salvata politic de alte 2 ori?
În caz ca poate nu te-ai uitat pe la știri în Moldova, inclusiv Basarabia, a plouat și ploua rău, stadionul nu e acoperit. Iesenii nu sunt ultras, nu sunt suporteri în adevăratul sens al cuvântului, sunt și ei niște spectatori care vin la meci pt entertainment, așa ca adăugând la vreme și situația echipei io zic ca 3000 e chiar foarte bine!
Mitrita asta cit de prostfesionist e
Craiova o să câștige titlul când va fi o echipa profesionistă. Cat timp patronul ne spune cat de delicat și dificil e să lucrezi cu Mitrita și ca el/echipa știe să facă asta (cine te obligă să joci cu astfel de jucători?) , iar apoi Mitrita când are chef joacă și când nu , iar tu patron zici ca așa e el, atunci o să câștigi titlu la Pastele cailor îți spun eu. În ce echipă serioasă din lume se acceptă așa ceva? Dar noi suntem olteni nu și știm noi mai bine, nu?
Hai Poli Iasi inca un gol sa trecem si noi pe 3 !!
Sunt 3000 de spectatori la meci de Liga 1, duminica la ora 7 seara, intr-un oras cu o singura echipa de fotbal, jucand cu o echipa din top 3. Dar acum nu i se mai pare nimanui ceva ciudat. Iar pe terenul ala nu s-a mai intamplat nimic din 28 august, arata jalnic, dar ne suparam doar daca ne porneste lucescu sau gigi, in rest, e ok.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.