Alte știri din fotbal
Florin Prunea, impresionat: „Dinamo nu a mai avut de multă vreme un jucător de talia lui”
0
Tavi Popescu: „Am fost decisiv în toate meciurile, nu meritam să ies din primul 11” » Chiar a fost?
1
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
3
Știri din fotbal internațional
Bulgarii pregătesc infernul: au schimbat stadionul și au făcut sold-out pentru calificarea în Liga Campionilor!
0
Yaya Toure, antrenorul verii în Europa! La un pas să își ducă echipa la „masa bogaților” din Liga Campionilor
0
Experimentele s-au terminat » Ei sunt cei „4 fantastici” ai lui Mourinho la Real Madrid
0
Vasile Mogoș, campion cu Universitatea Craiova, și-a găsit echipă
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Ma "vazi" cam rotofei, atunci poate iti trebuiesc niste "ocelari".Si tu chiar il compari pe flocinel cu fotbalistii adevarati?Apuca te de cricket atunci.
Or fi, dar cand e vorba sa joace pe teren, o fac.Florinel doar mimeaza fotbalul.
In ce limba se da examenul de sofer in Ucraina? Ca Florinel nici ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** toti mancatorii de parizer care merg cu tramvaiul la serviciu la 6 dimineata s-au trezit sa dea lectii de morala :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Coman a condus ilegal, mai avea si viteza nemernicu naibii, putea avea soarta lui iorgulescu jr daca era in oras. Asa pe autostrada e tot inainte mah flacai. Iar Ci0banu , cat de nemernic a 1000 oara, auzi, vorbesc eu cu judecatoarea sa-i dea amenda verbala, asta crede ca sa nascut in tara lu m'asa si a lu tac-su. El taie si spanzura in Romania, bah ci0bane, a gresit, platesti, datorita astora avem accidente si catastrofe pe sosele, ca alde IMBAPE Comani. Cu masini scumpe si cunostinte 0 ( si ilegal) :))
Ideea e ca,Coman n-o sa fie niciodata fotbalist de campionate puternice.Poate nici Man nu e,dar macar nu epateaza in prost precum Florinel.Si sigur gagica-sa nu-l face de ras precum ***a.Stii vorba aia,spune-mi cu cine umbli,ca sa-ti spun cine esti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ok, fals si uz de fals, conducere fara permis si .... prostie maxima. FAPTE PENALE! Omul trebuie sa mearga la puscarie, iar avocatul lui, la fel, pentru tainuire si complicitate. Avocatul este Becali. Jorje Becali, membru al Baroului din Pipera! Recidivist de profesie.
Hai bai Razvane ca esti caraghios, rad ca prostu, ca na asa suntem considerati noi ,prosti!Politistul la km x pe A2,trebuia sa intre pe google, sa cunoasca limba rusa , adica fiecare politist trebuie sa cunoasca toate limbile pamantului ca asa vor smecherii! Ar fi fost frumos ca politistul sa vorbeasca in rusa la vederea permisului lui Florinel! Baaaaa treziti va , ardeti l pe asta ca e prost facut gramada, cum sa ajunga asta la man city? Pai pica testul de inteligenta pentru clasa 0! Uitati va la el si o sa intelegeti de ce fotbalistul roman nu reuseste afara, sa ma ierte gsp si Dumnezeu , e PROST , INCULT, INFUMURAT si fara cei 7 ani de acasa!
Inca ceva: reprezentarea penibila a ciobanului, de la digisport, se explica prin faptul ca florinel e marfa lui. El asa vede lucrurile. Nu accepta sa il piarda gratis. De aceea nu se va in laturi de la nimic (cu potential infractional) ca sa il valorifice, si sa nu piarda bani din lipsa discernamantului jucatorului fecesebist
*cu zecile. Problema mea e ca artizanul infractionalitatii, si a lui echipa, cici, respectiv fc fcsb, nu au fost sanctionati. De nimeni. Asta trebuie sa inceteze. Astfel de cluburi si de oameni trebuie sa dispara. Curatenie. Ajax. E simplu. Hai cu momentul zero!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.