Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Trump nu a fost de ajuns! Belgia a făcut instrucție cu SUA și s-a calificat în sferturile Mondialului: urmează un meci de gală
0
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Deci sunt de vina actualii pentru ca PSD si-a vandut tara?:)))))))
Aici puteti admira mizeria morala a postacilor regimului securistoid: in fata uor argumente logice, coerente, de bun simt ei produc doar insulte si atacuri la persoana, in incercarea disperata de a deturna discutia pe panta lui 'ba pe-a ***'. Ghinionul lor e ca Romania s-a trezit iar Procuroristanul lui Coldea isi traieste ultimele zile.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haide sa iti mai spun una,statul roman a fost prejudiciat cu suma de,atentie, 525.891.888 de euro...pentru un contract semnat cu Bechtel in timpul guvernarii lui Adrian Nastase in 2003.Ore oamenii care merg la mitingul de la Bucuresti pentru 50 de lei si o masa calda,stiu despre tunurile date de PSD?525.891.888 de euro dintr-o lovitura!
Asa si? Asta ii scuza in vreun fel pe Coldea si Kovesi, care nu misca un deget pentru a opri distrugerea padurilor de catre aceasta companie? Despre asta e vorba de fapt, un regim securistic cu democratie suspendata ar fi fost poate acceptat de populatie daca prin asta se oprea jaful. Dar sa lasam jaful sa continue in timp ce ne conduc prin catusiada unii care nu s-au prezentat vreodata in fata electoratului, nu mersi.
Tu si cu amicul ucluj2011 sunteti ori pensionari osi asistati, ca prea faceti propaganda psd-ului. Niciodata dupa 89, tara asta nu a mai fost calarita in asa hal de un partid. Nu mai exista opozitie...puterea face miting...noaptea mintii. Daca rapidul tau a devenit echipa de partid, aveti obligatia sa stati drepti ???
Holzindustrie Schweighofer a fost adusa in Romania de catre Ion Iliescu,Gerald Schweighofer, a fost decorat în decembrie 2004 de către Ion Iliescu, „pentru contribuţii la stimularea cercurilor de afaceri austriece în economia românească”.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Liviule scrii din piaţă?
Tu te-ai năzcut *** , sau ai "devenit" între timp?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu sunt pe Valea Prahovei.Săracii la miting.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.