Alte știri din fotbal
Găselnița lui Gică Hagi a împărțit lumea fotbalului din România: „Nu bun, foarte bun!” » Craioveanu: „Să nu se supere pe mine...”
0
Note GSP la Georgia - România » Cât a primit Gică Hagi la startul în noul mandat și cum s-a descurcat Ianis: „Cvasiabsent!”
1
Un tată mândru! A intervenit la GSP Live Special după debutul fiului în naționala lui Hagi: „M-a depășit din toate punctele de vedere”
0
Selecționerul Georgiei a lăudat 3 jucători: „Au influențat pozitiv jocul cu România”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Diaz s-a răsfățat înainte de Mondial » Accesoriul de lux cu care starul lui Bayern se va afișa și în Mexic!
0
Cum s-a terminat amicalul de lux Croația - Belgia
0
Alt club din Pemier League schimbă managerul! » E favorit să-l înlocuiască pe Jose Mourinho la Benfica
0
Dorit de Craiova și de Dinamo, Emanuel Marincău s-a destăinuit Gazetei: „Am considerat că așa e mai bine”
0
Lifestyle
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
3
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
31
Ministrul Muncii explică de ce vor pierde militarii norma de hrană și ce se ...
Libertatea
ONU avertizează: „Pregătiți-vă pentru El Niño”. Fenomene extreme sunt ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Presa germană titrează la unison: România oferă Rheinmetall cel mai mare ...
Libertatea
Bine mah am sa va fac pe plac si am sa va zik ca sunt gymd, ca m-am saturat de avalansele astea ca tu esti ca nu nu tu esti, o sa va fac pe plac dar sa nu va udati toti :))))))))))))))))))))))))))) puteti sa-mi ziceti GYMD 2 :)))))
pai comentand aici mah, nu vizual , i-am raspun omului ca nu ma crede ca sunt un caine rau si nu un gymd sau limyd cum i se spune, dar va fac placerea sa-mi ziceti gymd 2 dar sa nu va udati toti va rog :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nustiu cine e acest gymd, l-am vazut doar comentand pe aici aiurea, pe GSP mai clar :))) mai erau cu el si AVE, Cpt,Ahab.etc
,,6inamo este cam ca Corona sau U Cluj : ))))) ,, Asta ai scris ... cam CA CORONA .... CACO ...rona. Tu trebuie sa studiezi si sa inveti sa te porti si sorbesti frumos.a v E prea mult pentru un stelist?
Eu ma fac de ras ca voi sunteti HABARNISTI si nu cunoasteti lb. romana ? Eu am cautat pe net si se foloseste aceasta expresie !
E parerea ta si ti-o respect ! Parerea mea , 100% randoom= imperator !!!
Am scris : " cam ca " !! Este o diferenta , dar daca tu nu cunosti
ba ti-am mai spus si iti mai repet odata ....imperatorul foloseste zeci de conturi dar nu e random ...imperatorul nici daca gaseste echipa stelei pe google nu e in stare sa o retzina . imperatorul e un incult cu un minimum de carisma .
Borcea n-a fost niciodata in UCL :))))))) nici dinamo :)))))))) el tot atotstivuitor a ramas, noi luam campionate...suntem locul 21 mondial pe anul 2013. hahahaha
Eu am avut poza mea pusa la avatar ! Tu nu !
cine mai da vreodata un citat din pr00stsport, cu sursele lor, e clar ca are probleme. Esti sigur ca vrei sa citesc un articol din acel ziar(online, ca s-a lamurit lumea cu ei tiparit) ? Sursele lor :))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.