Articol de Ovidiu Minea - Publicat sambata, 26 ianuarie 2008 00:00
Antrenorul Politehnicii Iaşi, Ionuţ Popa, a declarat că echipa sa a fost dezavantajată de arbitraj ân amicalul cu Honved, disputat sâmbătă, la Budapesta. “Am terminat jocul cu 3 jucători accidentaţi, iar penaltiul care li s-a dat a fost penibil. După ce am intrat pe teren şi m-am certat cu arbitrul, s-a mai cuminţit” a spus tehnicianul, care a adăugat: “Trebuia să batem. Primele două goluri au fost luate după greşeli individuale, iar noi am avut două bare şi două ocazii singur cu portarul, ambele fiind ratate de Cristea”.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!