Articol de Ovidiu Minea - Publicat marti, 18 martie 2008 00:00
Antrenorul grupării din Copou, Ionuţ Popa, a mărturisit că se teme de arbitraj înaintea meciului cu Dinamo. “Am observat că există tendinţa ca echipele mari să fie favorizate. De aceea, mă tem pentru noi înainte de această întîlnire", a spus tehnicianul. “Dacă ne apărăm, sîntem victime sigure, aşa că vom da totul pe teren pentru un rezultat bun. Nu menajez nici un jucător pentru meciul de sîmbătă, cu CFR Cluj, indiferent dacă are mici probleme de sănătate sau e în pericol de suspendare”, a declarat Popa.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!