Alte știri din fotbal
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
FCSB l-a deturnat de la Rapid! „Am fost la baza de pregătire cu Daniel Pancu”
1
Știri din fotbal internațional
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Julian Nagelsmann, după victoria zdrobitoare a Germaniei: „Startul este întotdeauna important”
0
Jurgen Klopp i-a prezentat scuze lui Julian Nagelsmann după victoria Germaniei: „Aș fi vrut să-mi trag un pumn în față. Tot idiot am rămas”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Important e cum va arata FCSB, nu Steaua! Nu se joaca titlul in liga a 4-a.
FC FCSB e de tot rasul. Abia astept sa reinceapa campionatul. :)) Gigeii iar au fost tari in clanta pe timp de pauza (ca si in iarna si in orice pauza, de altfel). Va reincepe campionatul si se vor linisti cu titlul, eventul (hahaha) si grupele EL.
Nu poate vorbi FCSB de titlu, cel mult de locul 2. Ii bate Dan Petrescu si trezit din somn la 3 dimineata. La FCSB te antrenezi sa joci pe stanga, in ziua meciului ti se spune ca trebuie sa joci pe dreapta, iar la pauza trimite Becali SMS sa te mute in centru. :)))
Faptul ca, intr-o echipa de cetateni care se dovedesc dusmani ai mingii de fotbal, Man si Coman stiu sa faca o preluare nu inseamna ca au mare valoare. Depinde cu cine te compari. Cat despre Planic... nicio surpriza. Este singurul fotbalist din lot!!
Asta e o mizerie de articol ! Nu poti sa prezinti spusele cuiva si sa nu dezvalui cine este acel cineva. Asta nu mai e jurnalism, e "gura lumii". Conteaza foarte mult cine este acea persona care isi da cu parerea. E un antrenor castigator de UCL sau Gica de pe basculanta ? Prea mult se ascunde presa in spatele acestor surse anonime. Si-a depasit de mult rolul, acela de a prezenta faptele, atat, nu de a-si prezenta puncte de vedere ridicate la rangul de adevar absolut. Dar deh, atat poti cand ai studiat jurnalismul la Biotera sau Dimitrie Cantemir.
Cat despre "echipa" ta, numai de bine
Fara Man si Coma, FCSBul e moartă...si victimă sigură la Cluj, duminica viitoare !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A fost umilit de Sanoh ... Păi atunci e umilit și de Tit , fiul lui Buh , fiul lui Abe , fiul lui Mui , fiul lui Ye , fiul lui Coib , fiul lui Anush ... Ca în Geneza ... Toți fiii oamenilor umilesc fecesebesua ...
ai ajuns si anallist tehnic acum nu numai politic-militaro-sportiv :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.