Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
0
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Era singurul gest civilizat din partea lor! Ce sa caute in tara coruptiei generalizate?!?
Deci portugezii trebuia sa vina sa arbitreze aici la noi care este si ei care este s-au razgandt ca a auzit ei care este ca niste arbitrii romania care este au fost anchetati si arbtrii astia portughezi care este ei nu a mai vrut sa vina .Nenea ziaristii e greu sa scrii in limba romana cand la scoala ti-a fost predata de femeia de serviciu nu?
Acum n-oi fi Pruteanu dar corect ar fi "portughezii care trebuiau....."in rest numai de bine:)))
Vai de mama voastra amarastenilor. Nici sa negociati un contract nu stiti. Toata federatia taie frunze la caini pe banii echipelor. Demisia incapabililor!
sunt sigur ca au refuzat sa arbitreze din cauza echipei(mai exact a huliganilor). nu in putine randuri au facut tara de rusine exact atunci cand reflectoarele erau pe ei. in galerie la ei sunt doar 2-3 caini adevarati, restu coioti si chupacabre'.
portughezii care trebuia
incercati niste arbitrii din moldova sau burkina faso sau rwanda. poate astia mai sunt interesati de romania
nu este zi lasata de la bunul dumnezeu sa nu gasesc cateva greseli de exprimare sau de scriere in limba romana in ziarul vostru. "portughezii trebuia"??????? v-am mai aexplicat si acum doua zile cum se face acordul intre subiect si predicat. ce saracia e asa de greu????? mai puneti mana pe o carte de limba romana si mai invatati. se presupune ca voi ziaristii sunteti oameni cu facultate! chiar nu va e rusine sa pociti limba romana in fiecare articol?
tudor si tusierul megheshan din tarnaveni...extraordinar cuplu care trage mai mult pt steaua,vezi steaua-cfr,etc
tudor si tusierul megheshan din tarnaveni...extraordinar cuplu care trage mai mult pt steaua,vezi steaua-cfr,etc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.