Alte știri din fotbal
Primul mesaj al lui Gică Hagi, după ce naționala a ratat Mondialul, a venit pe aeroport » Planul de „resuscitare” al României
0
Atacă violent comentariul TV de la Turcia - România: „Două țațe, doi moșnegi ramoliți! Grădinescu ar trebui să iasă la pensie, e dezagreabil! Ați văzut ideea lor șocantă?!”
9
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Știri din fotbal internațional
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Cu tot respectul pentru d-l Porumboiu, dar Tanase e si un jucator anapoda, nu numai ca vorbeste asa!
Este normal că Tănase să critice și să jignească arbitrajul două etape la rând, să ceară suspendarea arbitrului(după meciul cu Farul) și nimeni să nu-l suspende pe el?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tanase vorbește fara grija de arbitraj-ca acasa in fața nevestii-știind ca jupân la comisiile de disciplina este Justin Ștefan(nepotul lui Argaseala)-„pus”pe funcție-de secretar general al LPF- chiar de GG!
Stai ca vin astia de a Daria, si le mai incarca 3 sau 4 goluri. Tanase a devenit specialit in arbitraj si cind colo noi credeam ca este fotbalist.
Dar când ești ranchiunos nu-ți scade calitatea de om ? Dar când falimentezi un club ?
Poate ar trebui mentionat cum primul penalty al fc fcsb vine dupa o lovitura libera acordata in urma unui fault inexistent.
Nici macar acum cineva nu se sesiseaza la declaratiile lui tanase ? Doua etape consecutive in care acuza arbitrii , ii face praf...pe gaman chiar l a acuzat ca a venit montat sa ii fure ! Te a batut Dinamo fara drept de apel...si tu vii ca un nerusinat la interviu sa acuzi arbitrajul ! Mai vine vezi cum au fost scoase cele doua de 11 m transformate de tine... corect acordate...insa, primul vine dupa o lovitura libera acordata aiurea...al doilea dupa ce nu ati dat mingea afara cand Musi era la pamant in careul vostru ! Un jucator lipsit de caracter..de cand il stiu ! Cel mai mare trisor in viata !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.