Alte știri din fotbal
Antrenorul pe care Florin Prunea îl propune la FCSB: „Cu el aș merge până la finalul sezonului”
0
Ce a spus Zejko Kopic înaintea duelului cu Universitatea Craiova din Cupa României: „Arbitrii l-au luat la ochi pe Musi”
0
„Hai afară să ne batem!” » A dat peste Mihai Rotaru la sală și a ieșit o scenă bizară
0
Zeljko Kopic a dat cărțile pe față despre Karamoko: „E similar cu ce s-a întâmplat la Politic”
0
Știri din fotbal internațional
Candidat surpriză pentru banca lui Real Madrid
0
Caz incredibil: are 42 de ani, încă joacă fotbal în Top 5 campionate și revine la Bayern într-o nouă poziție
0
Conflict la vârf la Real Madrid! Canizares, furios pe o decizie a lui Arbeloa: „Răutatea se scurge mai lent decât iaurtul! Ar trebui să joace și dacă e șchiop!”
0
Pariul câștigător făcut cu Chivu: „Nu moare niciodată!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Blocați în autobuz de zăpadă primăvara, navetiștii din Harghita au fost ...
Libertatea
Acuzații grave la un liceu din Scornicești. Inspectoratul Școlar și Poliția ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Mălina Pavel, eleva din Pitești campioană europeană la matematică, ...
Libertatea
eu cred ca suntem de lumea a 5-a nu a 3-a, ne facem de rasul curcilor in fata tuturor strainilor. o mentalitate de rahat, de doobitoci, incuiati la minte si mamaligari cu baasini in cap. mai fratilor africa este muuult peste noi, cel putin la nivel de mentalitate. vai si amar de tara asta. pacat de pamantul ei ca populatia sufera de prostie, basinim aroganta si tampenie printre altele...trist dar foarte adevarat.
sa ne spui forumul ala Sa-l pe Caro la urmatorul meci stabd pe banca si nebagandu0l nimeni in seama
Din nefericire pentru sportul romanesc,Porumboiu,personalitate tipica vremurilor romanesti de criza,desi investeste bani in sport o face nu pentru a-l dezvolta ci dupa cum se dovedeste pentru a-l degrada in mod constant.Ce nu intelegem noi inca,desi cazurile Porumboiu,Iancu sau Becali cel din urma,in ciuda aparentelor,fiind cel mai putin nociv dintre acestia)ne ajuta sa pricepem,este ca societatea romanesca are nevoie inainte de toate nu de bani ci de constiinta.In inconstienta banii ne distrug
srhuko - 17.Jun.2010 | 13:44 - buff! que no les pase nada a los pobres rumanos, menudo personaje se llevan, además de ser un pésimo entrenador, seguro que los desciende si no lo echan antes, que será lo más seguro. (Uf! sa nu li se intample nimic sarmanilor romani, ce mai personaj isi iau, pe langa faptul ca e un antrenor f prost, sigur retrogradeaza daca nu apuca sa-l dea afara mai inainte, ceea ce va fi cel mai sigur). Asta e daca mergi la pomul laudat cu sacul.
Sa va arat ce comenteaza spaniolii de el pe marca.com: mercadillo7 17.Jun.2010 | 12:46 menudo paquete de entrenador (ce mai p..a de antrenor); pixu 17.Jun.2010 | 12:49 Adiós...pobre Vaslui, apuesto a que López Caro no se come el turrón. Que gran noticia, por fin dejará de fastidiar a la Sub21, gracias a Dios (Adio..bietul Vaslui, pariez ca nu mananca de Craciun cozonacul. Ce veste buna, in sfarsit n-o sa mai strice selectionata Sub21, multumim lui D-zeu. Si exemplele continua f multe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.