Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali, decizie drastică » Fostul jucător de la FCSB nu a fost de acord
0
Sorin Cârțu, aspru după eșecul cu Sparta Praga: „Mi-a fost greu să accept ce s-a întâmplat! Aveam alte pretenții de la Cicâldău”
0
Arbitrul a dat penalty în FCSB - Feyenoord » Ce s-a văzut pe reluări
0
A răpus-o pe Craiova și a apărut la flash-interviu cu tricoul Rapidului: „Poate în viitor îl voi purta”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
chiar nu se observa, ca de cate ori pierde vasluiul...ori a furat arbitrul, ori s-a umblat la jucatori...sunt paranoici porumboiu si hizo....cum o fi facut porumboiu avere din un fost arbitru? cam dubios ca este si prost rau....el stie cum se aranjeaza meciuri, de cate ori a arbitrat rapidul ne-a facut varza si mai are tupeu sa vrea la rapid....in legatura cu sms-ul...nu inteleg care este problema....pai daca rapid ar fi vrut sa blatuiasca pe x,y l-ar fi pus pe zota? ar fi gasit ei pe careva din afara clubului....pacat domnule porumboiu ca provoci numai scandaluri in fotbal....apropo de masa verde, vasluiul - dinamo ar trebuii sa fie 0-3 pentru introducerea lui marius constantin....
Este chiar simpatic de haios cum prind glas toti "Conducatorii de cluburi" cand joaca contra RAPIDULUI, iar cand joaca contra stelei, dinamo si cfr cluj toti tac milc ....de frica si se dau batuti inaintea meciurilor, noroc ca anumite cluburi chiar au jucatori si vor sa faca surprize si nu le prea merge cu valize.
CATE PUNCTE ATI FACUT VOI PARLITILOR COMPARATIV CU NOI ???? NOI CEL PUTIN NU AM MAI AVUT JUCATORI , CA AU FOST ACCIDENTATI SI CU CARTONASE DAR VOI CE SCUYA AVETI, CA ATI AVUT TOT LOTUL , CCCIORILOR SI PUTORILOR ????!
bai porumboiule,bai nesimtitule!ia spune tu cum era cand jucai cu steoaia acum cativa ani si la tine in echipa figurau (adica faceau figuratie) vali badea si croitoru pe care ii vanduse-i la steoaia.nu era lege si atunci.de ce i-ai mai bagat daca i-ai vandut?ghici!ati pierdut cu 4-0 acel meci,vali badea a facut fault ieftin la primul penalty,oile au luat campionatul,tu puorcule ai dat vina pe dorinel,de parca el a luat banii pe cei doi.si acum ai nesimtirea sa deschizi gura de parca noi l-am pus pe pavlovici sa faca faultul.oricum vasluiul a jucat bine,degeaba dai tu vina pe echipa si pe hizo.si in timpul asta tu negociezi cu becali sa-i vinzi iara jucatori.adica omului cu valiza din fotbal
Si pe voi v-au batut niste elvetieni vai de mama lor.Oricum cand veti ajunge in sferturile Uefa sau cand veti castiga vreun trofeu atunci sa vorbiti,pana atunci ciocu' mic frustratule.
porumboiu, acest vacar impuytit este un infractor cercetat de DNA.....locul nebunulyi este la Socola sau la Jilava
era si cazul destul ati trait pe spatele stelei si a rapidului prin europa ....
HAAHALEOOO! NOI AM FACUT PUNCTE IN EL, VOI CE A-TI FACUT ? v-au batut anonimii aia de polonezi si o echipa jidaneasca! ciocul mic-mic!
Furtuna intr-un pahar cu apa! Sunt de inteles si jurnalisti la lipsa de subiecte si de competenta pe care o au pot sa pun titlu mare" rapid retogrdeaza" fara sa-si puna nici o intrebare.Iar ala desi e milionar vai de el sau cam asa sunt toti milionari de la noi?.
Nu sunt intrunite elementele constitutive....lipseste SCOPUL....sunteti prea pr0sti ziaristilor ! SCOPUL il gasiti in valiza ci0banului....turmentatilor !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.