Comentarii (245)
mariuspc
mariuspc  •  02 Iunie 2012, 23:19

Daca esti corect cum au facut bani? Cu bisnita,hotie,santaj daca asa crezi ca se fac bani te inseli.La urma esti tot un ,,Gunoi,,si la urma lumea isi va aduce aminte de ceea ce esti.

sundance_nr_one
sundance_nr_one  •  02 Iunie 2012, 23:19
Postat de mariuspc pe 02 Iunie 2012, 23:07

Oare de ce nu emigrezi tu in Corea de Nord acolo ai fii fericit daca nu ai bani sa ajungi pina acolo 2000 de euro tii dau eu fara sa mii dai inapoi ...

Bă eu nu mint niciodată. Conducerea noii puteri politice la virf va fi formată din 2 BUCURESTENI . Să vedem pe unde o mai scoateți !! Norocul vostru este că nu vă va da afară de la Palatul Victoria sau Cltroceni cu un șut in fund ci politicos după tratative diplomatice si cu cele mai moderne semne computerizate care o sa indice special pentru coloana de masini maghiară in ambele limbi odată cu intrarea pe DN1, cu luminozitate perfecta atii ziua cit si noaptea, directia ERDELY . Givernul Bucurestean o sa va asigur citeva sute de coconat water care contine potassiumk să nu vă deshidratati pină in Ardeal . Să ajungeti bine si sanatosi acasă in covasna .

teodor.muresan
teodor.muresan  •  02 Iunie 2012, 23:18

Nea STIULETE se simte jignit (tot e bine, se SIMTE desi nu cred ). Vorbeste de blaturi. Poate aduce si ceva dovezi . Ca pe ideea ca toata tara stieeeee( stie de la el, un vacar prost si frustrat.)

costacurta
costacurta  •  02 Iunie 2012, 23:18
Postat de il_capo_di_tutti_capi pe 02 Iunie 2012, 23:14

Imi cer scuze domnilor ca v-am facut papagali.Nu am sa va mai spun pe nume. Ricardo Cadu |C|F|R|

BATI CAMPII.

new_philips
new_philips  •  02 Iunie 2012, 23:18
Postat de amusement pe 02 Iunie 2012, 22:57

situatia se prezinta in felul urmator : Atat Y. Kone cat si portarul Hirschfeld au plecat de la CFR cu scandal !! practic au fost fortati sa plece, iar ei n-ar fi vrut, de aici si iesirile lor la adresa CFR-ului..si mai era inca cineva, cred..

stiu, aia subliniam si eu

roxana.lucian
roxana.lucian  •  02 Iunie 2012, 23:17

Vorbeste cadu care el cu formatia lui au castigat campionatul cu mila arbitrilor care leau dat multe penaltiuri care nau fost.Cadu sa-ti reamintesc tie si echipa ta ca vau umilit echipe care se bateau la retrogradare.Asa ca coicu mic si nu vorbi tu de vaslui sau de steaua pt ca sunt mai buni ca voi.Normal ca se baga cadu in seama pt ca se spune adevarul despre el si echipa lui.Esti un nimeni cadu.

bombon
bombon  •  02 Iunie 2012, 23:15

In agricultura daunatorii se pot starpi. In sportul vasluian acestia putrezesc datorita infectiilor pe care le vomeaza prin gura fecalica a viermelui lor, BALEGARUL PORUMBOIU!

il_capo_di_tutti_capi
il_capo_di_tutti_capi  •  02 Iunie 2012, 23:14

Imi cer scuze domnilor ca v-am facut papagali.Nu am sa va mai spun pe nume. Ricardo Cadu |C|F|R|

mariuspc
mariuspc  •  02 Iunie 2012, 23:14

Ai perfecta dreptate in tot ceea ce spui apreciez comentariile tale se vede ca esti un om cu judecata din pacate fotbalul nostru a devenit un circ ieftin. La urma simpatizam doua echipe diverse dar sintem toti romani indiferent ca uni dintre noi au alta etnie iar Romania este a tuturor .

amusement
amusement  •  02 Iunie 2012, 23:12
Postat de ronaldo666 pe 02 Iunie 2012, 23:09

3 pacalici :)))

wow..cine te-a invatat sa numeri??

  • 1
  • •••
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • •••
  • 25
Comentează