Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
nu mi sunt simpatici niciunul.dar pormacul are dreptate,ei chiar nu au trucat nici un meci si trebuiau sa fie campioni,o tara intreaga spune ca vaslui este campioana REALA!!VB LUI TOMA CARAGIU:"DAR ARBITRII.........."
-Soate- simbolul ala e mai vechi decat civilizatia europeana. Limitati mai sunteti .
Ai dreptate. Dar recunoaste ca e bun si la gradina zoo. Sau poate la circ, pe post de clown.
Soate mai sigla aia ca e de prost gust...
Medicamente! Sa nu uiti de medicamente popcorn! Iar nu le-ai luat azi. Cu Insulele Cayman cum a rams? Hai vrem ceva noutati!
L_am auzit cand a spus ca ai mancat ceva cald E adevarat, nu?
Tot ce spune domnul Porumboiu e adevarat .
Oltchim a transferat o castigatoare de Liga Campionilor astazi, pe numele ei Bulatovic, iar parnaiasii de la gsp tot cu prostii o ard
Adevarul e ca personaj mai libidinos si mai josnic decat nea stiulete asta ....mai rar. Da, obisnuit toata ziua-n balegar s-a metamorfozat si el si-a ajuns un "rahat".
Are dreptate Porumboiu , si in ziua de azi imi aduc aminte de finala arbitratä de Cräciunescu dintre Milan si Ajax !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.