Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
„Lumea a treia” suntem noi! Eșecul suferit de FCSB în Letonia completează o lungă listă a rușinii în fotbalul românesc
0
Cine a ieșit în evidență în seara perfectă a lui CFR Cluj: „A făcut ce a vrut cu adversarii”
0
Alin Fică, după calificarea categorică a CFR-ului: „Vrem în grupele competiției”
0
Arena „Ilie Oană” din Ploiești, gazda unui meci european dramatic! Fostul mijlocaș al lui Dinamo a ratat penalty-ul decisiv
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Caracatița cu iz penal din Agricultură. Rapida răzgândire a ministrului ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
bai tzaranilor nu va mai permiteti voi sa comentati de lopez caro. oilor care sunteti. ramaneti cu liga lu' mitica a voastra, capat de drum in europa. nu vedeti ca toate echipe;e din occident aduc jucatori si antrenori din alte tari? isi maresc aria de selectie dincolo de granitele olteniei. tzarani prosti ce sunteti
In primul rand nu ai antrenor . In al doilea rand cum ai putut sa aduci toti ratatii precum alcolicul de Pancu. Ti-a luat cineva mintile,tu chiar nu mai gandesti. Daca nu faci schimbari nu te vad bine Domnule Porumboiu.
pai mai omule a fost antrenor la Real Madrid!!!! Iti suna??? Normal k dak are asemenea cv cums a nu l iei??? Te gandesti k are clasa k stie dar se pare k fara juktori mari gen Ronaldo, Zidane si multi altii omul nu poate face o echipa sa joace!!! PArerea mea e k Petre Grigoras ar fi un om destul de potrivit pt Vaslui dar asta depinde foarte mult de Porumboiu!! daca juktorii sunt disciplinati si il asculta in totalitate Grig ar face treaba foarte bunacu echipa pe care o are Vasluiul!!
Nu il intelegi ca esti moldovean p+rost. De aia nu-l intelegi. Adica omu a fost bun de Real ,de tineretul campioanei europene si mondiale da la descultii moldoveni nu mai e bun. Mai lasa-ne tarane de porumboiu ca numai gura e de tine!
Porumboiule adu-l pe MM si iti aduce el un antrenor mai bun de 10 ori decat Caro
Pai ,mai omule ,cum ai putut aduce asa pampalau ? cine te-a indemnat sa faci " afacerea" asta trebuie dat afara Se pare ca nu te pricepi deloc la oameni ...............cautati oameni VERIFICATI in competenta .Este pacat sa risipesti atatia bani fara sa ai nici o satisfactie.
levy va merge la astra sau la vaslui,veti vedea
e dupa bani Lopez Caro asta , isi baga jucatorii lui sa joace care primesc bani la intrari in teren , ii face juma juma cu ei in vestiar, vrea sa-i dea pe toti romanii afara , mananca si bea pe banii lui Porumboiu , si il freaca si la icre sa incaseze milionul la plecare ... e pus pe japca - iho de puta!! :))
a raspuns Porunboiu intrebat fiind de 1000 de ori , in 1000 de feluri , pemtru ca nu intelege sau vrea sa fie acid - incisiv, ca intotdeauna , super realizatorul de la varzasport.ro , este akolo repaortera aia , ii intreaba pe toti , "cum te simti esti fericit?", iar daca au pierdut , daca sunt suparati :)))
.. . . . . . . . . . . NOU!PRIMUL DETECTOR DE FRUMUSETZE!Multe fete sexy lau incercat!Vrei sa afli cat de sexy esti? Intra pe ww w.SEXY METRU.c om si fa testul de frumusete ! . . . . . . . . . .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.