Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Cine-i Cristiano Ronaldo?
so stai acolo in campionatul egiptean ca nui cine stie ce nici ala.
Se bate pentru cupa camilei obosite!
maaare echipa zamalek asta...acum vreo 2 ani, Brasov a jucat un amical cu astia (care erau si campionii Egiptului) si le-a dat 7-1, bineinteles egiptenii avandu-l pe marele Ronaldo pe teren.
Foatre bine face Shikabala. Ce să caute in parodia asta de așa zis fotbal românesc, nimic altceva decât o murdară afacere de fraudă, spălare de bani, pariuri măsluite, meciuri trucate, iar când un meci se vrea, totusi, jucat, jucătorii sunt de un amatorism și o penibilitate de ti-e rusine ca ceea ce vor sa joace se numeste fotbal.
eu am zis la inceputul articolului ca un jucator de profilul lui ar fi bun la Steaua. de fapt acest profil de jucator lipseste de la toata echipele din liga 1
mdaa , am auzit ca se bat pt el Barcelona si Real Madrid , din Spania , iar din Anglia il vor cele mai puternice echipe . Hai sa fim seriosi , daca pana la 26 de ani nu o reusit sa ajunga in campionate puternice , el spera sa mai ajunga in fotbalul mare ????? Ca sa ajunga in campionate puternice din Europa , in primul rand trebuie sa joace intr-un campionat din Europa , si cel mai important , e sa joace la o echipa care cu jocuri in CL sau EL . Eu cred ca de la Vaslui avea sansa sa ajunga acolo unde viseaza , insa cu atitudinea asta e greu sa mai cred ca voi mai auzi de el vreodata FORTZA VASLUI
super ! ..........))))))))))))))))
“Nu mă duc eu în prima ligă din România! Dacă Zamalek vrea ca eu să plec, o voi face doar într-un campionat european de top”. A declarat unde? Din ce publicatie e preluata declaratia? Dati-mi 200E/luna, va fac 20 de "stiri" din astea, de acasa. 10E/buc. e OK, nu?
eu il stiu, e jucator excelent. nu avem noi prea multi in romania ca el. dar nu mai e asa tanar. nici batran. e cam la apogeu. poate stii, egiptul este forta nr 1 a africii, statistic vorbind. au mare mare talent la fotbal. si prind f repede disciplina tactica. ceea ce la ecuatorieni (c fildes, nigeria, ghana, zambia, zair, etc) nu prea e valabil. desi eu zic ca negrii din centrul africii sunt di mai dotati decat maghrebienii (egipt, maroc, tunisia, candva si algeria) sau decat sud africanii, si ei f valorosi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.