Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu și Adrian Mutu au ales antrenorul pentru FCSB: „Cel mai potrivit” / „O glumă?”
2
Cristiano Bergodi, întrebat ce adversară dorește în finala Cupei României Betano
0
Bogdan Andone, după eșecul din semifinalele Cupei României Betano: „Se adună dezamăgirile”
3
Eroul lui U Cluj se întoarce la locul faptei: „Aceste mingi au venit ca ghiulelele”
0
Știri din fotbal internațional
Ce înseamnă cele două cuvinte strigate de Cristi Chivu, imediat după Inter - Como
0
Italienii de la Gazzetta dello Sport au văzut ce a făcut Chivu în minutul 60 și prevăd ceva măreț: „Totul e posibil acum”
0
Real Madrid și-a revenit în campionat după eliminarea din Liga Campionilor » Clasamentul
1
Aer de DUBLA ISTORICĂ! Cristi Chivu se califică într-un mod fantastic în finala Cupei Italiei » În minutul 68, Como o conducea pe Inter cu 2-0
9
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
spuneti in ce tara mai exista un fost albitru se ajunga patron . vedeti ce-o se plinga dupa ce pierde finala . albutru va fi distrus . elefantul cu ciobanu plinge alaturi
ce prostie. trebuia neaparat sa-l asigure prin SMS ca vinde meciul.domnule Porumboiu vezi ca se coace graul si incepe campania agricola.Esti penibil.
Imi vine sa rad...nu mai pot...La cati dusmani in PDL are Mititelu acum ar fi arestat alaturi de Penescu daca ar fi adevarat ce zice acest om penibil Porumbacu...Penescu si arbitrii au fost arestati dupa convorbiri telefonice si dupa sms-uri care sant cel mai simplu de interceptat si de citit de catre cine are acces, mai ales ca acestea raman in baza de date a operatorilor telefonici ani de zile...iar Mititelu ca si toti conducatorii sant urmariti pas cu pas de DNA...HA HA HA
numai tampenii spunetzi voi ziaristii lui Peste prajit
Da...sigur....de-aia plangea Mititelu si se bucura ca un nebun la goluri ca avea meciu aranjat...de-aia a dat Craiova 3 goluri imparabile...de-aia s-au batut jucatorii pe teren in min 43 ca era blat...,de-aia are Craiova 9 internationali (6 la tineret + Dananae si Lung la ech mare si Iliev la nat Bulgariei)+ F COSTEA si Prepelita care au fost si oricand pot juca in nationala mare.Porumboiu e in plin proces de calomnie cu Dorinel si vrea sa-l discrediteze..debitand ineptii pt prosti si rautaciosi
vezi ca pe langa cele doua mai este una si mai si
Sper sa dispara echipa juvetilor, cei mai mari hoti din istoria fotbalului romanesc. Fac ceva pe legendele lor de carton: balaci, oblemenco & co.
Poate echipa-i din liga a 2...poate nu are legatura cu liga 1.....
vezi ca pe langa cele doua mai este una si mai si.
nu este adevarat .nu au fost 10 SMS-uri .eu am interceptat convorbirea cu un stiulete de porumb si am relatat acestui porumbac care de altfel este un super caracter si foarte curat,cred ca se spala zilnic :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.