Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi, întrebat frontal de plecarea de la FCSB: „Acum mă duceam să pregătesc bagajele. E ceva personal”
0
E oficial! Gică Hagi va fi noul selecționer al României » Când are loc prezentarea
0
Cornel Dinu nu e de acord ca noul stadion Dinamo să poarte numele lui Mircea Lucescu: „Sunt departe de cunoașterea adevăratului palmares”
0
FC Bihor - Corvinul Hunedoara, ultimul meci al rundei cu numărul 5 din play-off-ul Ligii 2 » Oaspeții au întors scorul
0
Știri din fotbal internațional
Debarcat în Championship, câștigă ca-n Premier! »115.000 de euro pe meci din drepturi de imagine!
0
Perioadă dificilă pentru Louis Munteanu în Statele Unite » A fost lăsat în afara lotului
0
Everton - Liverpool, primul derby „Merseyside” pe „Hill Dickinson Stadium”
0
Bayern Munchen - Stuttgart în Bundesliga » Bavarezii pot să devină astăzi campioni
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Operațiunea Amurg”: Se pregătește o lovitură de stat împotriva lui Putin?
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
era sa uit: multa Uniune Europeana zdiaua !!!
steaua = mizeria romaniei porumboiu = un mare ne.mernic, dar acum are dreptate ... daca nu ii terminati pe aurolaci, sa fii blestemat, tu si cel care a luat beemveul pentru 0-4, ce zici, iti place cum suna ?????????????????????
Nu am folosit cuvantul Neata pentru cima din varful federatiei,ci cocksucker...
Cum ramane cu suspendarile pentru declaratii jignitoare,tovarase Muie Sandu,mare sef de federatie???Valabil si pentru Porumboiu dar si pentru V.Badea?Sau stelistii sant scutiti de suspendari?Becali,ce zici de al tau jucator?Maine poimaine te vorbeste si pe tine de rau...
porumboiule ai grijacum vorbesti ca o data mai vine cineva si i-ti spune tot ce ai facut cand ai fost arbitru.vezi cum ma numesc si adu-ti aminte ce facea soferul tau (sef de birt) cat tu erai pe teren.Eu stiu multe despre tine
Porumboiule,ambitiile tale de arendas smecher sunt nascute din lacomia si orgoliul de taran viclean si parvenit.Pe tine te incanta doar sa suie papusoiul in hambar,sa cumperi ieftin si sa vinzi foarte scump.Tu nu faci ceva pt.altii ci doar pt.tine si imaginea ta.Ai pacalit vasluienii cand le-ai dat circ cu o mana si le-ai luat painea de la gura cu alta .Pe Vali Badea ai luat 1,2 milioane de euro! Am impresia ca tu datorezi mult mai mult celor pe spinarea carora iti sporesti averea,mai Neghinita!
porumboiu e unu din cei mai corupti si libidinosi oameni din fotbalu romanesc...la vaslui pur si simplu arbitri sunt terorizati de faima "marelui" arbitru porumb...mai nou si jucatori echipelor adverse sunt terorizati... indiferent de cum va fi meciul de la vaslui.. dk va castig steaua se va arunca cu noroi.. fie vor fi acuzati arbitrii, fie isi vor acuza proprii jucatori.. k deh asa-i in romania.. sa acuzi fara probe a devenit sport national.
e f clar cine castiga acest meci...nu trebuie prea multa bataie de cap si putem sa ne dam seama ca va fi un "2"SOLIST.Alianta Porumboiu-Becali nu va disparea niciodata
LA FEL SI RESTUL COLEGILOR LUI.....
si noua ne-ar fi jena sa fi stelist.. ce sa zica si porumboiu. trebuie sa iasa si el in evidenta si nu stie cum sa semnalizeze.. forza steaua.. le demonstram ca suntem cei mai buni..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.