Alte știri din fotbal
N-are niciun gând să plece de la echipă, după Dinamo - U Cluj: „Îmi place totul”
0
Alex Chipciu recunoaște superioritatea lui Dinamo: „Am multe gânduri în cap”
0
Cristiano Bergodi a fost învins de Dinamo, dar susține că altă echipă e cea mai puternică din Superliga
0
Kopic a dat declarația serii: „Nu mai credeți tot timpul ce spun jucătorii” » Îl laudă public: „Cel mai bun sezon din carieră!”
3
Știri din fotbal internațional
Real Sociedad o răpune pe Barcelona, după un adevărat „Thriller” la San Sebastian » Prima înfrângere pentru catalani în 2026!
0
Senegal câștigă finala pe care o ABANDONASE în minutul 90+7 » Ultim act incredibil la Cupa Africii
1
Milan câștigă pe San Siro și strânge clasamentul » Cum arată situația la vârf în Serie A
0
PAOK & Răzvan Lucescu sunt pe val în Grecia! Victorie și PRIMUL loc
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Kremlinul destituie un general considerat cândva de încredere. Ce i se ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Documente secrete: Spionajul american a monitorizat în secret Groenlanda și ...
Libertatea
Am mai vrut ei sa deschida academie si cu Muresan la carma ... si uite citat din GSP: "EXCLUSIV Strângerea de mână a Mafiei! Cum a vrut CFR să-și facă academie cu un italian arestat și suspendat pentru trucare de meciuri. Lehttps://www.gsp.ro/gsp-special/investigatie/exclusiv-strangerea-de-mana-a-mafiei-cum-a-vrut-cfr-sa-si-faca-academie-cu-un-italian-arestat-si-suspendat-pentru-trucare-de-meciuri-legatura-cu-grupul-italian-anchetat-in-spania-si-asociat-cu-mafia-calabreza-508876.htmlgătura cu grupul italian anchetat în Spania și asociat cu mafia calabreză"
Interesant de unde știau cei de la club ce se întâmplă și când în contul bancar al jucătorului. Românisme…
Coloniile astea trag doar la fc fcsb.
Pai acolo e vad bun pentru CFR ... citat GSP: " IMAGINI INCREDIBILE Medalie de campion pentru interlopi: capi periculoși au sărbătorit titlul câștigat de CFR împreună cu Vasile Dîncu și polițiști" https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/titlul-castigat-de-cfr-sarbatorit-impreuna-cu-interlopi-periculosi-vasile-dincu-si-politisti-567358.html
Da, iar anul trecut, unii mai slabi ca Brondby le-a dat 10-0 echipei ciobănești! Record greu de egalat oriunde în lume!
Ăștia sunt pescarii din Danemarca care dau pe un transfer mai mult decât 80% din echipele din liga intai, au o echipa în optimile UCL si merg regulat la CM ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
i-a fript neluțu pe Brondby ca-n povesti cu Yeboah, in 7 luni a prins 13 minute la prima echipa a danezilor
Idee excelenta ! Totusi nu inteleg de ce autoritatile nu construiesc in apropierea coloniilor de romi baze sportive. Ar avea un dublu scop : o data ar ajuta la integrarea lor si apoi cu siguranta s-ar descoperi mari talente pentru ca vorba aia , astia fug de foame ...!!! Nu cred ca africanii au potential mai mare ....!!!
se vede ce mult il duce capul pe nelutu,isi deschide academie in Africa cand e nevoie de jucatori romani minimum 5 in teren din sezonul viitor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.