Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Poveste fabuloasă din cantonamentul Stelei: "Fotbaliștii jucau la ruletă. Le-am zis să ne oprim"

« Înapoi la articol

Comentarii (9) Adaugă comentariu

jack_the_stripper  •  21 Aprilie 2017, 08:03

Dar septic jucau?

bakunin  •  21 Aprilie 2017, 01:17

Postat de cpt.ahab pe 20 Aprilie 2017, 23:59

Șoc și groază! N-ai să crezi ce a fost în stare să facă Balint! Toată istoria fotbalului pusă sub semnul întrebării. Cum a fost posibil așa ceva? Citește în ediția tipărită.

***

cpt.ahab  •  20 Aprilie 2017, 23:59

Șoc și groază! N-ai să crezi ce a fost în stare să facă Balint! Toată istoria fotbalului pusă sub semnul întrebării. Cum a fost posibil așa ceva? Citește în ediția tipărită.

valyomanyd  •  20 Aprilie 2017, 22:58

Postat de gumbo pe 20 Aprilie 2017, 20:38

Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă

Dezastru, dezastru, dezastru..Calamitate, calamitate :)))))) Titluri de articole puse de penibilii jurnalisti gesepisti ...:))))

gumbo  •  20 Aprilie 2017, 20:38

Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă Poveste fabuloasă

iosif_vs  •  20 Aprilie 2017, 20:17

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

***

zizu  •  20 Aprilie 2017, 20:05

asta e o scuza ptr ca acum se joaca poker?

iosif_vs  •  20 Aprilie 2017, 19:47

Balint se juca in DOS, adica jocuri vechi pe calculator

John Milne  •  20 Aprilie 2017, 19:35

And ? Or , I should say, so what?