Alte știri din fotbal
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
0
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
0
Andrei Nicolescu, după decizia galeriei lui Dinamo: „Mă așteptam la altceva”
0
Știri din fotbal internațional
Camere goale și cereri false de la FIFA » Marele eșec care se conturează înainte de Mondial
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Rogers, șut puțin alături
0
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Iar i a sunat telefonul pe banca lui stoichita:)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitări FRF ! Aceste reguli dau o perspectivă viitorului. Păcat că nu avem grijă de viitor. Felicitări GIGĂ HAGI !
Era bine când în paralel se disputa și campionatul de,,Tineret speranțe"la toate nivelurile.
Sunt convins ca-i unul din postacii gigisti care infectează mediul public
Și el,ca și alții pierd mult la CV,pe chestia asta! Asta doare! Mă distrează tăcerea celuilalt,dinu păturică...mm!
Slughita,nu este vorba de ce stie sau nu DP,este vorba de o regula tampita.Un jucator trebuie sa joace pentru ca este bu si in forma,nu pentru ca are sub 21 de ani.Daca este bun joaca garantat si la 16 ani.Asta nu intelegeti voi.Mai bine ati obliga cluburile sa reinfiinteze echipa a doua,asa cum a fost pe vremuri.Fiecare echipa de trebuia sa aiba o echipa de tineret,si jucau in acelasi ritm ca cei mari.Asta lipseste acum,nu regulile voastre tampite.
Slughita, ca orice slujitor al ciobanului albanez, apara clona ilfoveana. Mai grav e ca e Slughita nu e oricine, e unul dintre sefii FRF. Asa se explica de ce clona fcsb popesti leordeni nu a fost retrogradata din Liga 1 nici macar atunci cand ciobanul-sef alerga cu valizele dupa celelalte echipe, nici macar atunci cand recunostea ca face „omenii” si nici cand rezolva meciurile cu arbitrii. Slughita nu e singurul om al clonei ilfovene care ocupa un loc important din FRF, slujitorii - asa cum ii numeste insusi ciobanul - au ajuns sefi in comisia arbitrilor (cazul deaconu bricheta) sau in alte functii inclusiv in LPF
Această declaraţie ne arată foarte clar ca FRF este subordonată lui Becali.... Presa subordonată, televiziunea subordonată, federatia subordonată dar fcfcsb tot campioana locului 2 este... felicitari Talpan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.