Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
6
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
cine s-o scoata din Liga 1 ? Justin Stefan care a fost angajat la FCSB pana in 2014 ? Cine s-o scoata? Gino Iorgulescu care mananca de la aceeasi masa cu Becali (adica PSD)?
Tudorele,om de nimic ce esti si tu ca si Piti Barbugiul,daca Becali il primea pe fitu la Steaua acum cativa ani cand a fost alungat de Anderlecht pt ca era dezordonat si viata lui extrasportiva lasa de.dorit,acum ilpupai in cur.dar cum becali a vazut ce fel de om este fitu si l a refuzat,vi si dai in becali..oameni de nimik asta sunteti..
Asta mai vorbeste si o si face gresit...Auzi ,era bucuros ca a ajutat la infiintarea unei noi societati...Nu- si da seama ca el se uraste singur pentru ca a fost printre cei care l- au ajutat pe Becali sa preia Steaua...Ce as ride sa fie si anchetat pentru asta!
Oameni far de minte si bautori inraiti. Fara Becali sau cioban Steaua era de mult apusa,asa cum este Craiova,Timisoara,Rapid sau chiar Dinamo. II da cineva o suta de euro lui Talpan pe stema?Piturca ,tatal care nu si recunoaste fiul, o sa investeasca 500 000 euro in echipa,bine bugetul pe 2 luni ?
pai normal mai tudorele, steaua nu mai exista, s-a autodesfiintat. fcsB? nu e steaua, stie si un copil deja. succes cu reinfiintarea clubului de futbol steaua, va asteptam in A ! avem nevoie de Derby !
Hahaha vreau sa vad Steaua pe actiuni ,la meci vin doar galeriile ,ca sa ai actiuni trebuie sa fii foarte multi cum e la Barcelona.
in nici un caz tu si pit. nu trebuie sa vorbiti. sunteti cei mai nepotriviti. ascundeti-va!
atât îl duce minte pe frustratul de stoica(cu s mic)
daca veneai si spuneai asta in 2003, te credeam, dar dupa atatia ani?
Un lucru este foarte clar: FCSB devenise oricum doar echipa lui Becali si deloc a suporterilor. Becali lupta (si nu o face prin mijloace sportive) doar pentru banii lui, lucru care i-a indepartat pe suporteri. Nu exista cale de revenire a publicului la meciuri fiindca si echipa joaca prost (de cativa ani, de cand este selectioner dar si "antrenor" acelasi Becali). Asa ca, tot raul este spre bine, plecarea lui Becali ar reinvia Steaua. Asta cu atat mai mult cu cat nu stiu cati ar mai dori ca Gigi sa devina "cu acte in regula" patronul clubului - plin de istorie - al armatei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.