Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
0
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
4
„Liga 1 își permite să refuze Steaua? De ce nu faceți o excepție, ca în Spania?” » Cum a răspuns Burleanu, tras la răspundere pe scenă
16
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
vb prostii...BKP e jumate a lu iancu jumate a fratelui sau plus alti asociati.lu iancu i s`a deblocat la inceputul anului conturi pe bkp de peste 200 mil euro (presa).chiar el a spus k se simte bolnav dak nu are macar 40 de miliane cash in conturi...probabil nu vrea sa apara si ii mituieste pe astia de fac topul..
ca sa va dati seama de averea lyui iancu va zic doar ca bkp a facut in anul 2008 o cifra de afaceri de circa 1.6 milarde de lire sterline.
adrian mutu nu apare in aceasta revista alaturi de cristi chivu sau cum are amenda de platit ati uitat de el
Averea lui Becali e formata din aceleasi terenuri, care momentan valoreaza foarte putin, din cauza crizei si a faptului ca nimeni nu e interesat de terenuri si constructii momentan. Dar criza va trece intr-un an- doi, si cum criza de apartamente e inca mare in Romania, pretul terenurilor isi va reveni.
si cati dintre ei au facut averea corect,fara ajutorul statului?
90% din averea lui Becali s-a datorat pretului la terenuri. cum prostu n-a stiut ce e aia criza si a tinut la pret a luat oIo. cine a stiut sa se reorienteze a crescut, cine nu, nu.
Maria Iancu nu da bani de la el...BKP da banii
nu il vad pe Marian Iancu in top as fi curios cati cascaval conduce
Mama ce se mai oftica ciobanul. L-am vazut ieri pe m.aimutoi spunand ca el si-a imprumutat firmele cu nu stiu cati bani, asa ca daca ii aduna si pe aia tot el e cel mai frumos. I.mbecilul nu-si da seama ca daca e vorba de firmele lui e ca si cum ai muta banii dintr-un buzunar in altul iar totalul tot ala e...eu as fi curios cati angajati are Jiji (fara bodyguarzi, fotbalisti, pajii de le palat si stadion etc) - doar cei productivi...
hai ca e bine - daca mai tine mult criza o sa revina la vechile obiceiuri si-anume - MUNCA de jos. au crescut artificial scad pentru ca nu`i duc capu`
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.