Alte știri din fotbal
Ce s-a întâmplat la Rapid, după ieșirea nervoasă a lui Alexandru Dobre: „Situația este destul de simplă”
0
Celebrul lider de galerie a venit în baston să vadă colecția lui Mircea Lucescu
0
Crește numărul echipelor din Superliga feminină: decizia anunțată de FRF
0
CEx a decis: noul sezon din Superliga va începe în timpul Campionatului Mondial!
0
Știri din fotbal internațional
„Pot fi orice, dar nu sunt prost” » Cristi Chivu, exploziv în conferință: „Asta spuneau despre mine!”
0
Marius Șumudică, aproape de al treilea mandat la fosta sa echipă: „S-a întors în lumina reflectoarelor” » Ce spune antrenorul
5
Ionuț Radu, în fața unei reveniri uriașe în Europa League! Patru meciuri decisive pentru semifinale
0
ȘOC: fostul campion din Serie A și Premier League a murit la 48 de ani, după ce a fost lovit de tren
2
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Ionita nu e imprumutat? cum sa-si depuna mamoriu sa devina liber?? Iar Apostol de ce ar vrea sa devina liber cand ia atatia bani de la rapid?!? sta cat poate si-si ia cat mai mult din contract.
Intreg fotbalul romanesc dispare ! Nenorocitii astia au distrus absolut tot fotbalul.
Doar Pancone a ramas :) RESPECT !!!
Măi, Ciorex Bănelovici, de data asta ai merita să te trimit într-un loc! Ți-am explicat și-ți mai explic! Când ziarul ăsta îngroapă Rapidul, înseamnă că noi, suporterii clubului Rapid, putem să nu ne facem griji. Din ce scriu ăștia, previziuni sumbre, de rău pt Rapid, nu se adeverește niciodată nimic. Copos a găsit metoda să se scuture de paraziții de pureci gen Mukles, dar în scurt timp va reveni în forță. Tu nu vezi că toate articolele sunt cu tentă, chiar și cele unde-s lăudate oile voastre conțin niște pietroaie aruncate înspre Rapid. P.S. Și să-ți mai zic ceva:bag samă că în absența-mi mă vorbești de rău, deși direct vorbești mieros. Asta face numai o JIG0DIE, un FARISEU!
cum nea savarina nu vrea sa plateasca salariile,este cert ca nu exista solutie si jucatorii vor pleca,liber de contract.ce rost are sa stai la rapid cind nu te plateste nimeni.daca se va ajunge la un administrator sa conduca afacerea asta,atunci nimeni nu va avea mai mult de 1000 de euro lunar....cred ca situatia va fi si mai grea,dupa ce savarina ajunge la mititica!dupa care vine ...falimentul.
De ce, da coltul ma-ta ?!Comentariul tău...
Băăăăă! Te-ai dilit?
Doar pe tine te vrem!
Rapid sa se apuce de popice prin cluburile lui Copos de la Eforie Nord ! :)
E moș, nu-i bun, are kooru cît borcanu de 800 ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.