Alte știri din fotbal
Ce se ascunde sub noul șantier » Locul unde s-a câștigat un titlu șters din istorie renaște după zeci de ani, cu 75 de milioane €
0
Atacantul lui Dinamo a identificat diferențele dintre Nuno Campos și Kopic: „S-a schimbat totul”
0
Ce s-a întâmplat cu acțiunile lui Mircea Lucescu de la Romradiatoare Brașov
0
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
2
Știri din fotbal internațional
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
0
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
10
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
5
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Procurorii DNA au găsit 500.000 de euro cash acasă la directorul general al ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Filmul dronei doborâte la Buzău: MApN explică cum și de ce a decis pilotul ...
Libertatea
bubu taci tata ca bratu e bun la dinamo,ori tu il compari cu gloaba de miranda
mai fraerilor rapidisti sau stelisti ce santeti voi de gloabe.cand a dat ma vreodata un atacant de la voi 17 goluri intr-un campionat? atunci sa mai vorbiti si voi ma ciobanilor sau tiganilor ce sunteti///.
Daca pe Miranda ati dat 1,5 milioane $, Bratu vqaloreaza cel putin 2,5 milioane $, avand in vedere ca pe Miranda s-a dat cel putin dublu decat merita. Insa ar fi cea mai mare prostie sa se renunte la Bratu, mai ales ca si Rednic il place foarte mult. Nu-l vindeti pe Bratu!
V-a luat campionatul, oilor !!! Ati uitat steagul de corner ???
Poate are nevoie PSG de un boxer si atunci cat sa dea pe el?un nesimtit ordinar
D'a cat sa dea pe gloaba de Bratu francezii? Mai mult nu face, sa fim realisti. Adica a fost (ras)cumparat de la francezi cu 400.000 Euro si nu vor sa il vanda cu de 2,5 ori pretul de acum un an, adica 1.000.000 Euro? Apropo, comisionul clanului Becali cat este? Ce mari ispravi a facut Bratu de i-a crescut valoarea asa de mult? Este cumva un superjucator, vedeta la Euro? Nu, il priveste din fotoliu, si chiar daca era acolo, tot zero ar fi facut.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.