Alte știri din fotbal
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
0
Dorinel Munteanu a spus-o răspicat: „Dinamo nu merita să ne bată. Asta este cea mai mare problemă”
4
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, duelul românilor în etapa #22 din Serie A. Revenire incredibilă
7
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Diversiunea Groenlanda: Trump a ascuns pregătirea unei alte intervenții ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Machado in primera.:))) .Asta cred ca e scris din ziua pacalelilor din Spania.Daca prin posibil l-ar lua nu ar face nimic acolo .Nu este jucator de liga 1 dar de Primera:)).
Nu exista asa ceva,nu merge la Rayo sigur !
:)
:))))
gluma zilei :))
tranquillo, el e un agnajat de`a lu` arpy, arunca cu gulash otravit unde poate si el, poate il cumpara parstkany pe machado la fc bos goria, ca acolo nu se asculta manele se asculta doar muzica peceneaga:)))
sigur
Rayo Vallecano ? Asta înseamnă un fel de .... CFR la noi ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.