Alte știri din fotbal
Florin Maxim a semnat: „Diego Simeone al Hunedoarei”
0
N-a mai îndurat! Neluțu Varga a zis de ce l-a pus pe liber pe Alibek Aliev: „Ajunge!”
0
Florin Prunea a spus ce transferuri trebuie să facă Dinamo: „My friend, îți spun eu ce voia Kopic să aducă, am vorbit cu el”
2
„E fotbalist de fotbalist!”. Jubilează, convins că a dat lovitura cu transferul în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
0
Robert Lewandowski a zburat în SUA înainte de transfer
0
Fostul internațional își dorește ca Răzvan Lucescu să plece de la PAOK: „Este insultător! Dacă aș fi în locul lui...”
0
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
0
Lifestyle
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
0
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Fotbalistul din naționala lui Hagi s-a căsătorit cu Ami » Imagini de la eveniment
5
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
AU REZOLVAT PE DRACU ....!!!! FARA GABY MURESAN SI N'DOYE LA MIJLOC ,DINAMO VA RAMANE O ECHIPA EXPUSA IN APARARE, IAR O ECHIPA MAI RASARITA NE POATE UMPLE DE PENIBIL. GABY MURESAN ESTE DE DEPARTE CEL MAI BUN INCHIZATOR DIN FOTBALUL ROMANESC DIN ULTIMII ANI SI NUMAI FAPTUL CA NU A JUCAT LA FCSB A FACUT SA NU FIE UNUL DIN COMPONENTII DE BAZA A NATIONALEI ROMANIEI....!!!!
Asa e. La ce joaca ASA in acest moment cred ca trebuie sa fim multumiti cu un egal! Sper sa fiu contrazis si sa învingem. De abia atunci vom putea vb de o confirmare a drumului bun pe care am apucat!
Corect
am spus si dupa meciul de la galati si dupa meciul cu U : la tg mures va fi adevaratul examen.
La cum au jucat aseara astia de la ASA, daca batem la Tg.Mures inseamna ca incepem sa avem echipa (macar la nivel de Liga 1). Sa vedem...
in mom de ata dinamo are cel mai bun ax central in defensiva cu posibilitatea de a avea cea mai buna defensiva din liga 1 in cel mai scurt timp!!! o sa fie multi care or sa ma critice pt com asta dar mi se cam rupe ;)
Acum de baza ar fi Machado+Bunoza(poate Marc daca intra in forma rpd) Niciodata Durimel...niciodata!
O sa va taxam noi, va face Meulens praf defensiva :)))
Dinamo nu a luat gol pentru ca a jucat cu doua echipe extrem de slabe. O echipa cu niste jucatori care se respectau ne taxau imediat. Pana la urma e bine si programul a fost in avantajul nostru. Daca nici dupa 2 meciuri de campionat si unul de cupa nu suntem pregatiti sa facem fatza unei echipe gen ASA atunci e clar ca nu vom face mare branza in acest retur.
Nea Puiu vad ca il place. Eu zic s-o lase mai usor cu divizionarii si sa se bazeze pe stranieri. Ce vine din urma e jale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.