Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii acuză: „Un soldat ne-a spionat antrenamentul pentru Gattuso!”
0
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
:)) a dezafiliat`o pentru oriunde in lumea asta NU te poti judeca cu FRF ... pentru ca asa e regulamentul. poti face asta doar dupa ce epuizezi toate instantele sportive. dar se pare ca pentru foarte multa lume e greu de crezut asa ceva - conform regulamentelor sportive - in vigoare si in romania - NU AI VOIE sa dai in judecata - in instantele civile - FRF-ul. ori mitikelu tocmai asta a facut - conform spuselor a dat in judecata DECIZIA unei comisii a frf - :)) :)) nu a da frf-ul in judecata. i s-a atras atentia nu a vrut sa se potoleasca - a fost exclus. mai trebe desenat?!
MAI NU MAI ABERA SI MINTI PE AICI CA DUCI LUMEA IN EROARE!!!! NU MAI TOT INCERCA SA I IEI APARAREA HOTULUI DE MITITELU...MAI BINE DU-TE SI PLATESTEI CHELTUIELILE LA CASA CA AZI MAINE I TAIE CURENTUL SI GAZUL...
BA DA INTELEGE ODATA CA DEZAFILIEREA A VENIT MAI REPEDE DECAT CEALALTA SENTINTA , ADICA NEPLATA !!! CAPISCE ?
MAI BINE STELIST DECAT mititel ! :)
nu te pronunta doar pe supozitii. jucatorii craiovei n-au fost declarati liberi de contract pt ca nu aveau salariile paltite la zi ci TOCMAI DATORITA DEZAFILIERII. cieste articolul de mai sus scrie clar: lpf a cerut explicatii de la frf cea care a dispus dezafilierea craiovei.
DACA TOT VENI VORBA....UNDE A AJUNS CLUBUL STEAUA??? E CASTIGATOAREA CUPEI ROMANIEI ..IN FIECARE AN JOACA IN EUROPA SI DE FIECARE DATA EA MERGE CEL MAI DEPARTE....A CA SE POATE MAI BINE..?DA SUNT PEFECT DE ACORD DAR OARE CELELALTE ECHIPE NU SI-AR DORI PERFOMANTELE STELEI??? BINENTELS CA DA...SI STEAUA ARE PROBLEMELE EI IN MARE PARTE DIN CAUZA CIOBANULUI DAR EL BAGA CEI MAI MULTI BANI IN FOTBALUL ROMANESC DINTRE TOTI PATRONI DIN TARA ASTA....ANUL ASTA TOATA BAZA E IN STEAUA SA FACA PUNCTE!!!!RESTUL E VARZA !!! DINAMO ...VASLUI...VARZA!!!
soarta pe amandoi ...
tu te auzi ce spui? "ordin judecatoresc"????????? baiatule, a fost o decizie a unei comisii prezidata de chiar avocatul lui piturca. n-a fost NICIUN PROCES, TOCMAI DE ACEEA AU DEZAFILIAT-O MAFIOTII PE CRAIOVA PT CA A DAT IN JUDECATA FEDERATIA DE FOTBAL, CAUTANDU-SI DREPTATEA LA INSTANTELE CIVILE DE JUDECATA. vai de voi stelistii daca toti sunt ca tine!
daca jucam cu sibiu si mioveni aveam 6 puncte nu 4!
prepelita nu are nici o treaba cu ppiturca - in opinia mea FRF a declarat jucatorii au fost declarati liberi de contract datorita faptului ca timp de foarte multe luni nu si-au mai primit banii - e greu?! nu cred ca are vrio legatura cu dezafilierea sau altceva ... pur si simplu' jucatorii nu au fost platiti si oriunde pe lumea asta - DEVIN LIBER de contract si se pot transfera oriunde.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.