Alte știri din fotbal
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
0
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Campos vrea să-i transfere la Dinamo: „Următoarele zile vor fi foarte aglomerate”
0
Știri din fotbal internațional
Când va conduce Mourinho primul antrenament la Real Madrid
0
De ce sunt mexicanii supărați pe FIFA » Două motive sunt nemaiauzite și unul „românesc”
0
Transfer oficializat de Tottenham! » Concurență pentru Radu Drăgușin
0
Incredibil, dar adevărat! Top 5 superfotbaliști care n-au înscris la Cupa Mondială. Unul a influențat apariția VAR
1
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
...pana in retur mai este mult ...fii optimist ...
Nu fi suparat Prepelița,ati jucat cu urmatoarea campioana a României.Au buget,au lot inchegat si liniste din partea conducerii si ce e mai important,au antrenor.Echipele asa zise "unguresti" din campionatul nostru,sa fie un exemplu pt cele "mioritice"patronate de mititei,rotari,sfintii becaliți+consoarta meme,Iftime,etc.Acum si la CFR,de cand a venit Varga,s-au cam tulburat apele,dar si ei ,inca au un antrenor care sa-i tina sus.
Chestor a fost mereu un pericol pentru propria echipă!
Dupa ce iei 4-0 plangi ca nu a fost VAR? Rusine Prepelita. Putea sa fie si Pierluigi Collina arbitru ca tot va batea Sepsi!
La 4-0 nu ai ce sa comentezi, iar Sepsi este pe val. Toata stima pentru ei si pentru marele antrenor Bergodi. Poate se uita si Rotaru sa planga de ciuda ca a fost fraier. Am scapat usor cu 2-2, dar in retur o luam la cel putin 2 goluri. Felicitari Sepsi!
...pe Isfan il mai vindeti ...sau nu ?
Va-u dat gol din toate pozițiile, din 11m, va mai tb si din ofside? ???????????? Plangaciosi, tipic romanesc. Jucati fotbal si lasati vaicareala.
Corect. Cand o iei in freza si contesti arbitrajul inseamna ca ai vazut alt meci. Daca era sa castige cu 1-0 dupa o greseala de arbitraj cu siguranta nu iesea la interviu cu mana ridicata si scuzele de rigoare. Parca ii spune FairPlay,no?
Bai Prepe... cu echipa care ai facut-o ne batem cu Mioveniul la retrogradare...
Totusi, din bun simt, cei care declara asemea gogomanii precum prepeliță, in conditiile in care deciziile au fost juste ar trebui sa isi ceara scuze public, in conferinta de presă. Prea usor se denigreaza persoane fara ca cei care o fac sa nu pateasca nimic. Decat sa dai un antrenor afara ca ridica mainile la deciziile arbitrului in timpul meciului mai degraba ii dai 5 etape unuia care face ce a facut prepeliță.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.