Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație la FCSB! Decizia lui Gigi Becali în privința acțiunilor
0
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
4
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Știri din fotbal internațional
„Asta nu e iarbă, e beton!” » Decizia organizatorilor Mondialului, criticată vehement de Vinicius și de naționala Franței
0
Thierry Henry a criticat egoismul lui Cristiano Ronaldo: „Echipa trebuie să marcheze, nu tu”
0
„Așa ceva nu se mai face de 20 ani! Ce, ești la bar?!” » Comentariul lui Van der Vaart despre Olanda - Japonia a stârnit o furtună în Europa
0
Armata a intervenit la antrenamentul de la Campionatul Mondial: o dronă a fost doborâtă
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
6
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
Teoretic ai dreptate, nici eu nu pot sa zic ca sunt multumit de ceea ce se vehiculeaza, dar nici nu pot sa critic acesti jucatori din moment ce nu i-am vazut nicio secunda.
Meciuri online > ://lsh.streamhunter.eu/index.php?option=com_lsh&view=lsh&layout=webmaster&tmpl=component§ions=35,36,37,38,39,40,42&bg_color=ffffff&font_type=Times%20New%20Roman&font_size=11px&start_time_eventtitle_font_size=12px&tvname_font_size=12px&tz_name_font_size=12px&offset=2.
in CL nu te poti bate cu echipele din italia orice atacant ai aduce. italia are in CL Juve, Milan si Napoli...
pai ok, dar totusi se presupune ca acolo sunt oameni profesionisti, care au o lista de solutii pt orice eventualitate. si totusi....astea sunt solutiile?
mda din ce vad aici omul stie sa dea din prima, pare sa fie puternic, probabil un atacant peste ce avem in liga 1, nu l-am vazut jucand asa ca nu pot sa zic mai multe
Pai ei nici macar nu au urmarit un clip cu golurile lui dar il defaimeaza .asta e romanul,eticheteaza fara sa cunoasca .e vorba de influenta in masa daca unul spune ca nu e bun apoi toti zic acelash lucru.hai intai sa'l cunoastem si sa vedem ce arata la Steaua si apoi sa vorbim despre el.Noi ca suporteri ar trebui sa il incurajam nu sa'l blamam inainte de debut.
daca faci un clip cu rusescu, ca ziceai ca e la acelasi nivel, zici ca e mai bun decat falcao. numai gandeste-te la cateva goluri pe care le-ai pune in clip si vezi cum ar iesi clipul. clipurile de pe youtube sunt inselatoare. realitatea e ca asta a jucat numai in liga a doua. de ce oare? uite iti dau un nume de atacant care a jucat in liga 1 din franta: daniel niculae. ti se pare mare valoare? acum gandeste-te ca asta pana la 28 de ani nu a jucat deloc in liga 1
eu ma gandesc ca s'a renuntat la pistele urmarite pana la "caderea constantinopolului la jilava" plus problema cu UEFA unde a existat posibilitatea sa fim exclusi din liga. pe atunci se vorbea de Bokila, Keseru, plus vreo 2 portughezi. dupa ce am primit vestea ca putem juca in liga campionilor a trebuit sa se orienteze si sa se hotarasca cat mai repede in privinta unor atacanti. atacanti low cost si sa aibe o oarecare experienta. astfel s'a ajuns la astia de 28 si 29 de ani
una e sa nu fi jucat, alta e sa fi jucat prost. eu te intreb logic. daca luam jucatori care nu confirma la echipele de la retrogadare din italia, putem sa ne batem in CL cu echipele de cupe europene din italia?
din cat am vazut fiecare din cei doi e mai bun ca Nikolici , sau Rocha ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.